Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix Elite: mi a velemenyed...

Netflix Elite: mi a velemenyed a 3. evadrol?

Figyelt kérdés
Nem igazan az en mufajom a tinidrama, de ket nap alatt vegigneztem az osszes evadot es imadtam. A harmadik is csodalatos volt, viszont kicsit eroltetettnek ereztem a veget (nem ertem, egy osztalyban miert kellett ket foszereplobol is gyilkost csinalni, raadasul mindketto “balesetbol” olt). Nadia es Guzman parosaban is nagy potencial volt, viszont lehetetlen nem raunni egy ennyire se veled-se nelkuled kapcsolatra harom evadon keresztul,
2020. júl. 18. 12:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Nos, a harmadik évad vége szerintem gyönyörű volt. Ahogy mind megfogták az üveget, jelképévé, hogy mindnyájan felelősek ezért olyan szintű összefogás volt, amit nem láthattunk tőlük három évadon át. Polot nagyon sajnáltam a sztori végére, de a karma elérte, ha tetszik, ha nem. Nadia és Guzman kapcsolata tényleg idegtépő volt, de Ander és Omar jól lett megcsinálva. Lu és Nadia barátsága pedig a minden volt, "This is my bitch". Nekem a harmadik évad volt a kedvencem, egyedül az nem tetszett, ahogy Cayetanával bántak és egyedül ő nem kapott happy endet.
2020. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. :) Igen, ez a karmas megkozelites elgondolkodtatott, talan igazsagtalan lett volna Polo happy endje.

En Lu-t egyatalan nem szerettem, nekem tipikus “trashy” karakter, semmi elegancia, ertelem vagy szerethetoseg, ok nelkul tapos elore es emelle szerintem rettenetesen passziv-agressziv, frusztralt. Carlanak tenyleg volt egy arisztokratikus kisugarzasa, korulotte sokkal jobban megertem a hypeot. Cayetana tenyleg nagyon szerencsetlen szegeny, pedig kijart volna neki az az angliai egyetem. Kivancsi vagyok, mit hoznak ki majd a kovetkezo evadbol azert. :)

2020. júl. 23. 19:56
 3/4 anonim válasza:
Luhoz azért annyit hozzátennék, hogy láthatóan erős problémái vannak az önkifejezéssel. Gorombán és gúnyosan bánik a többiekkel, pedig a lelke mélyén éppen ő az, aki a legjobban szereti és félti őket. Az ő karaktere elég bonyolultan van megírva, de ha az ember mögé lát, máris jobban megérti, mit miért csinál. Sajnos azt hallottam, a negyedik évadban nem tér vissza se Carla, se Nadia, se Lu, se Valerio.
2020. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, en is hallottam. :/ Oriasi veszteseg a sorozatnak szerintem, ok harman tartottak ossze a sorozatot, Valeriot meg kulon szerettem es a legmelyebb karakterek egyike szamomra. Es gondolom Carla meg Samuel parosanak is vege igy, es Rebekaval lesznek egyutt (bar ot is birom, szoval ez meg nem tragedia, haha)
2020. júl. 24. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!