Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikát szerintetek ki lehet...

Amerikát szerintetek ki lehet robbantani a filmgyártás első helyéről ?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam már , hogy ugye jön fel az orosz a kínai az indiai filmgyártás Amerika nyakára. Sőt már azt mondják , hogy India az új Hollywood de ezek mennyire lehetnek globálisan versenyképesek ? Egy Gyűrűk ura,Star Wars, Marvel féle globális piacon szerintem nem állják meg a helyüket. Meg minőségben sem .Láttam az orosz bosszúállókat a védelmezőket és hát az első bosszúállók sokkal igényesebb film szerintem minden téren. Neketek mi erről a véleményetek ?

2020. júl. 19. 10:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Sundance, Arany medve, Toronto

Inkább ezeket kövessed, ne az Oscar-t. Az mindig is politikai volt.


Vannak remek művek Amerikában is. Nem csak Hollywood létezik.

2020. júl. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jelen esetben nem lehet.

Most például valamiért a magyar filmek is kezdenek ilyen hollywoody filmekre hasonlítani.

Régebben mindenki sok kreatív filmet készített de mára sokan át akarják venni ezeket az amerikai szokásokat.

Ne értsetek félre szeretem például a Star Warst (a régit) vagy a bosszűállókat én csak azt mondom hogy jelenleg hollywoodot nem tudná sem az orosz sem a japán sem a kínai sem a spanyol filmek lekörözni.

Az india az új hollywood az meg szerintem baromság.

Bár vannak fantasztikus indiai filmek mégis az indiai filmek leginkább indiában a népszerűek (gondolok itt például T series re mert neki is szinte csak indiai feliratkozói vannak).

Egyébként az india az nem hollywood hanem bollywoodnak (nem egy szar vicc akar lenni hanem az indiábol származó filmeket bollywood-i filmeknek hívják).

2020. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Melyik magyar filmek? Az Enyhén sós, vagy a Fehér Szarvas, vagy az Apró mesék?
2020. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 szerintem Bollywood már eléggé ismert, nem kell magyarázni.

Nollywood is van, az a nigériai.

2020. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13#

Gondolok itt például a manieggs-re és az újabb magyar bűnügyi\akció filmekből dunát lehet rekeszteni.

2020. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Példákkal könnyebb megérteni, általánosítással nem. Úgyhogy legközelebb, ha szeretnéd, hogy én, aki nem látja a gondolatod, értsem, kérlek írj példát is. Mert érdekel, amit írsz, csak nem látom a teljes képet, ami előtted van.
2020. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk példának mondanám a Budapest noir-t (krimi), a Mindenkit (kisfilm) és A martfűi rémet (krimi/thriller) is. Szerinten ezek nagyon jó filmek.
2020. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!