Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az orange is the new black-ban...

Az orange is the new black-ban egyszer csak megutálják Red-et. Miért?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Most arra gondolsz, amikor még szabadlábon volt és a maffiózó szerűségekkel üzletelt?

Mert ha igen, szerintem azért, mert más ötleteket mondott, mint ami egyeseknek megérte volna, plusz nem akart halált, ha jól emlékszem, viszont annak a valakinek a halála az egyik ,, maffiózó" érdeke volt. (Már nem mostanában láttam, szóval ne kövezzetek meg, az emlékeimre támaszkodtam.)

2020. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 ne haragudj de egyáltalán nem értem mire gondolsz..😥

Azt hiszem még az 1. évad vége felé megutálják, és már nem ő főz a többieknek. Biztosan nem figyeltem, úgyhogy ha valaki tud, segítsen már!!

2020. júl. 20. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor elvettek tole a konyhat, belopozott a kulcsaval es teleontotte a sutot stb valami vegyszerrel. Masnap begyujtotta a rovid haju no es meggyulladt az egesz, vele egyutt. Nem ez volt a terve szegenynek de attol meg kiutaltak emiatt.
2020. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Félreértelmeztem a kérdést, bocsi. De a 3as szerintem jól leírta. 😅
2020. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Ooo arról szem lemaradtam..😅

Csak az van meg hogy felgyulladt egy nő

Akkor mi volt a 'terve'?


#1/#4 nem gond, azért köszi

2020. júl. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!