Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » South Parkban Stan,fog véglege...

South Parkban Stan,fog véglegesen szakítani Wendy-vel?

Figyelt kérdés
Agyf*szt kapok attól a csajtól. (Az összestől.)

2020. júl. 23. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is idegesítő Wendy.
Én bírom.
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A régi South Park (főleg az 1. 6 évad) a kedvenc sorozatom minden időkből, az újat (19. évadtól) viszont utálom. Azonban úgy hallottam, hogy még a 20. évadban szakítottak és azóta se békültek ki, pedig már a 24. jön idén, szóval szerintem elképzelhető, hogy végleg vége a kapcsolatuknak. Amúgy én bírom Wendy-t, főleg ebben az 5 részben: Tom Szépségklinikája, A klubház, Séf tévedése, Valami amit az ujjaddal csinálhatsz, Bebe dudái konfliktust okoznak. Ezekben hatalmas!
2020. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy az 1. pár részben én is bírtam, csak amikor átváltott yandere-re,elég idegesítő lett.
2020. szept. 20. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom elég régi ,biztos láttad már azóta hogy ugye a 20ban szakitottak. De éppen ma olvastam hogy továbbra se tudni kibékültek e de valszeg igen mert abba a szuperhősös játékban már együtt vannak vagy mi...


Amugy én egészen a 7.évadig birtam ott csalódtam benne,bár ha őszinte leszel Stan megérdemelte mert Bebevel meg Miss Alannel is "megcsalta" :)

De nekem a Stendy a kedvenc párosom

Az elején azért nem birtam annyira mert a hangját kicsit túlságosan levették és nagyon nagyon gyerekes volt,tudom hogy 8 volt de akkor is,szerintem jobb neki ez az erősebb hangnem

2021. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!