Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MARVEL RAJONGÓK! Ma találtam...

MARVEL RAJONGÓK! Ma találtam egy cikket, amiben volt egy lista, a filmek sorrendjéről. Abba a sorrenben nézzem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát. A listán az volt, hogy milyen sorrendben érdemes nézni. Vahyis a "filmes univerzum idővonalá"-ról. Az első film ami a listán volt, az 2011-es. És ugye a marvel első filmje 2008-ban jelent meg. Az lenne a kérdésem, hogy nézzem a lista szerint, vagy inkább a filmek megjelenése sorrendjében?

2020. júl. 23. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Ajjajj. Ez egy örök vita. Ahogy szeretnéd igazából🤷🏻‍♀️

Az emberek többsége megjelenés szerint nézte végig őket, mert hát így jelent meg, de a nagy fanok szeretik az Univerzum időrendje szerint is megnézni. Egyébként úgy nézed meg ahogy akarod

2020. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Azért 2011-es az első, mert az az Amerikai Kapitány első része, ami időrendben (az első és utolsó 1-2 percet leszámítva) mindegyik másiknál korábban, a második világháború idején játszódik. Ezzel együtt szerintem jobb megjelenési sorrendben nézni őket. Én pl. a Marvel kapitányt semmiképpen nem javasolnám másodiknak nézni, pedig időrendben az a második.
2020. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!