Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A H2O 3. évadjában a zenéket,...

A H2O 3. évadjában a zenéket, amelyeket Bella (Indiana Evans) énekel, hol lehetne letölteni? Lehetőleg végig.

Figyelt kérdés
Pl. a The girl with everything, Pretty baby, It's gonna come back to you, stb. Nagyon kellenének!
2010. aug. 3. 17:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Zenét, mert youtube-ról már megvannak :)
2010. aug. 3. 17:17
 2/4 anonim válasza:

[link]

Youtube-ról kiszeded a linket.Zamzaron katt a download videosra oda beilleszted a linked formátumot választasz(te esetedben mp3) beírod az emailcímed és oda elküldi mp3-ban.Ott meg katt a hosszú linkre és onnan menni fog...Ennyi

2010. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia,én a multkor kerestem, interneten is csak azok keringenek amiket videókból szedtek ki, szóval végig nincsenek ezek meg sehol,hiszen nemjött ki ilyen cédé, se semmi

google-ben keresve le lehet szedni egykét helyről mp3ban a filmben hallott részeket, vagy magad szeded le youtuberól a hangot, igen

reméljük lesz később teljes verziós ,nekemis nagyon tetszenek a számok=)

2010. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Képtelenség letölteni

én a come back to you-t úgy töltöttem le hogy tv-ből van felvéve és hallatszik benne amikor rikki zane-nek szól

2010. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!