Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az normális, ha én Pablonak...

Az normális, ha én Pablonak szurkolok a Narcosból?

Figyelt kérdés

Gondolom a jófiúknak kéne szurkolnom, de egyszerűen nem tudok választani, hogy a drogosok, vagy a rendőröknek szurkoljak. Tudom, ez egy hülye kérdés, de szeretném tudni, hogy van e még más, aki Escobarnak (is) szurkol.


A válaszaitokat köszönöm,

Lola :)



#sorozat #narcos, #szurkolás, #szereplő, #jófiú, #rosszfiú,
2020. máj. 13. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Csakis a jófiúknak szurkolok, hiszen ez megtörtént esemény alapján készült.
Nem tudom eldönteni én sem, hogy kinek szurkoljak.
Nem szurkolok senkinek.
Kizárolag Pablónak.
Mindkettő félnek egyaránt.
22 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van megalkotva dramaturgialag, hogy azonosulni lehessen, meg lehessen érteni a karaktert.


Ráadásul egyáltalán nem egyértelmű, hogy milyen figura volt. Rengeteg ember halála mellett még több ember élete is neki köszönhető.

Ha a drognak nem lett volna ilyen nagy piaca, nem lett volna rá kereslet, meg konkrétabban nem lett volna rá igény és szükség, a drog bárók nem tudtak volna hatalmat szerezni, csempészett volna mást.


Amerika dopamin függősége azóta sem lett kevesebb. Az első világ céltalansága okozta dopamin hiány mai napig valós probléma. Csak ma kimerült a sorozatok és a szórakozásban és abban, hogy utáljál a hétfőt. A drogra nem az emberek figyelnek oda, hanem a hatóság és ők főleg azért képesek jobban kontrollálni, mert fejlődött a technika.


Pablo nem volt hülye. Sőt! Nagyon eszes volt. Nem volt sem pszicho- sem szociopata. Saját eszmerendszert alakított ki. Ezzel lehetett azonosulni. Tudta, hogy a Robbin Hood szerep megvédi. Kezdetektől fogva erre játszott. És ezért lett egy "szerethető" rosszfiú.

2020. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:)
2020. máj. 20. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!