Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel rajongók! Ti mikor és...

Marvel rajongók! Ti mikor és hogyan lettetek Marvel fanok?

Figyelt kérdés

Én tavaly tudtam hogy menni fogok egy ifijúsági táborba aminek akkor a szuperhősök voltak a temai. Az egyik fiú haverommal mentem aki azért kepben volt a dolgokkal. Engem öszintén nem érdekelt akkor. A tabor jó volt de meg akkor sem igazán érdekelt de azért meséltek ezt azt. A tabor utani heten haverommal filmezni akartam, és akkor mondta hogy menjünk moziba. Mondtam hogy jó. Mondta hogy nézzük meg a vegjatekot mert mar nagyon meg akarja nezni. Én mondtam hogy nem akarom inkább akkor azt ami elöszőr van. Ezert megnézette velem a vasembert. És hát.... nagyon tetszett. Másnap már a Vasember 2öt néztük meg. Ahol aztán fekete özvegy is megjelent es azóta a kedvencem. (Lany vagyok, nem az alakja miatt)

Aztán én egyedül megnéztem a többit és hűűű. Hát olyan nagy Marvel fan lettem hogy csak na.


Ti mikor és hogyan lettetek marvel fanok?



2020. júl. 30. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm mutatta még anno a vasember 1et és onnantól kezdve minden filmet megnéztem ami kijött.

Néhány képregényt is elolvastam már azóta.:)


23/l

2020. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Marvel fan... ezen csak röhögni tudok! Attól nem rajongó valaki, hogy megnéz pár filmet! Szrt sem ért a Marvel életérzésből! A marvel rajongás abból áll, hogy képregényt olvasol! A marvel az nem csak pókember, meg vasember! Hanem Conan a barbár, Vörös Sonja, Kull, Solomon Kane stb... A Marvel Specialokról nem is beszélve! Számomra az nem rajongó, aki nem ismeri a Marvel fő szériáit a bronz érából!

Én mikor lettem - igazi - rajongó (tehát nem divatmajom, aki csak filmeket néz)? 85-86 tájékán, mikor nyugatnémetországból csempésztek nekünk képregényeket. Onnantól olvasom folyamatosan a Marvel szériáit és gyűjtöm is őket. A 70-es évek hozta el az igazi Marvel érát, a szerencsétlen Stan Lee baromkodása majdnem kinyírta a kiadót (sokan istenítik, pedig egy pojáca volt). Le akarta állítatni a Conan a barbár képregényt, azt hiszem a 8. 10. rész környékén. Nem hagyták neki! (Mondjuk meg sem akarta venni a jogokat, ezért a kiadó több tagja ellene fordult). Nem lett igaza Lee-nek a Conan megmentette a Marvelt és a legtöbbet eladott szériája lett a 70-es években! A Sword and Sorcery felfutását így nagyban köszönhetjük a marvelnek! (A DC már ekkor is mögöttük kullogott, kihoztak egy Sword & Sorcery nevű sorozatot, de bukott a Marveles fantasy vonal ellenében)

2020. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2, rettenetesen utálom ezt a fajta felsőbbrendűségi érzést, legyen szó bármilyen hobbiról vagy fandomról.

Utálom, amikor egyes emberek különbnek hiszik magukat másoknál, csak mert többet tudnak az adott dologról és régebb óta rajonganak érte, és ledivatfanoznak másokat. Tiniktől még elmegy ez a fajta fanatizmus, de egy felnőttől nagyon elkeserítő.


Én bevallom, csak néhány hónapja lettem Marvel fan, ugyanis a karantén alatt nem tudtam mit kezdeni magammal és az öcsém megnézette velem az összes MCU filmet, és nagyon megtetszettek.

Képregényeket még nem olvastam, de szívesen tenném, ha nem lennének olyan drágák és lehetőségem lenne hozzájutni. Most ezért bizonyára nem vagyok igazi fan, letojom.

2020. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam az Ultron korát a TV-ben, amúgy addig csak a Raimi-féle Pókember trilógiát néztem, meg a Fantasztikus Négyest. (Évente 5-6 alkalommal.)

Amúgy egy élmény Marvel fannak lenni, ha nem találkozol elitistákkal, akik arra verik, hogy ők mennyi képregényt olvastak.

2020. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettem Marvel kapitányba, így muszáj volt megnézni a többit is, és a többségük tetszett, magával ragadott a világ. :)
2020. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én úgy másfél éve láttam a tél katonáját a tévében, és akkor úgy gondoltam, hogy "hogy hagyhattam ezt eddig ki??" azóta megnéztem a filmeket, és fanficit is írok vele, meg poszterem is lesz, szóval szerintem érződik, hogy elég nagy rajongó lettem :D

(kicsit sajnálom hogy elmaradt a comic con nyáron, mert lehet jöttek volna ide a színészek, ki tudja xdd)

2020. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly kezdtem el nézegetni a filmeket. Az osztályokban nagy volt a rajongás a Végtelen háború és a Végjáték iránt, így utóbbi kiadása előtt elkezdtem nézegetni az előzményeket, mert keresni akartam a közös témát az új osztálytársaimmal középiskolában. A Végtelen háború idején hallomásból ismertem kicsit a Bosszúállókat, de akkor még azt gondoltam, hogy az 5/6 rész lesz ugyanazon cím alatt, mint pl. a Harry Potter. Aztán mikor tavaly elkezdtem nézegetni, megdöbbentem a sok előzményfilmeken. Korábban csak a Vasember és Thor filmeket ismertem szintén hallomásból, Hulkot meg láttam több képen is. Először csak a hat alaptag filmjeit néztem meg a Végjáték előtt, tehát gyakorlatilag a Vasember, az Amerika kapitány, és a Thor trilógiát, Hulkot, és az első kettő Bosszúállók filmet láttam, a többiről azt hittem, nem ugyanabba a cselekménybe tartoznak. Persze a filmek alatt rájöttem, de már nem akartam megnézni a Végjáték előtt. Aztán a Pókember kettőig megnéztem az összes részt, és addigra felfogtam ezt a hatalmas cselekményt, megértettem mindent, Loki, Vasember, Doctor Strange, Thor, Amerika kapitány Thanos és a kövek nagy kedvenc lett, és sokat ,,tanulmányoztam'' a Végjátékot. Ma meg már várom az összes új filmet (az eddigi sorozatok nem nagyon érdekelnek, de amik most fognak jönni, pl. Sólyom és a tél katonája, Loki, Wandavision ezeket már nagyon várom). A képregények engem nem igazán érdekelnek, meg nem is tudnám megérteni azon keresztül a cselekményt, mivel rengeteg történetet írtak már képregényben és rengeteg szereplő van, plusz drága lenne beszereznem is. Ha könyvben lenne, akkor elolvasnám, de én nem igazán igazodnék ki több ezer történeten képregény formájában.
2020. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Még kicsi voltam kb. 5 éves mikor a szüleim nézték a Vasembert. Nagyon tetszett, persze akkor még nem sokat értettem belőle. Aztán...hát igazából ezen nőttem fel. Magán ovodába jártam kb. 6-an voltunk lányok és volt vagy 10-12 fiú. Mindig akciófigurákkal játszottak meg Pókemberről beszélgettek (mert az nagyon menő volt akkor) és felkeltette az érdeklődésem. Külföldön nagyobb népszerűsége van a képregényeknek is, az én apukám pedig angol, így a két idősebb fiú unokatesóm ott él. Mindig mikor náluk voltunk, kissebbként nézegettem a képregényeket mert nem tudtam még olvasni. Az egész családom nagy Marvel fan, tehát nem volt kérdés hogy én is az leszek.


Amúgy kedves kérdező! Megkérdezhetem, hogy csak nem Funside-ban voltál? Csak mert én is voltam.

2020. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Én a 'WOL élet szava' nevű taborban voltam. :)
2020. aug. 4. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy hogy a DC-t imádtam,a marvelt egyszerűen gyűlöltem,aztán annyira rá voltam szállva a DC-re hogy meguntam

Aztán reklámozta a tv hogy lesz a végtelen háború

És nem néztük meg bem tudtuk

Ezért neten néztük

Nagykn megtetszett most meg nézzük mindet sorba,most vagyunk a galaxis őrzőinél :D


Vasember és Pókember a kedencem egyébként

2020. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!