Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel rajongók! Ti mikor és...

Marvel rajongók! Ti mikor és hogyan lettetek Marvel fanok?

Figyelt kérdés

Én tavaly tudtam hogy menni fogok egy ifijúsági táborba aminek akkor a szuperhősök voltak a temai. Az egyik fiú haverommal mentem aki azért kepben volt a dolgokkal. Engem öszintén nem érdekelt akkor. A tabor jó volt de meg akkor sem igazán érdekelt de azért meséltek ezt azt. A tabor utani heten haverommal filmezni akartam, és akkor mondta hogy menjünk moziba. Mondtam hogy jó. Mondta hogy nézzük meg a vegjatekot mert mar nagyon meg akarja nezni. Én mondtam hogy nem akarom inkább akkor azt ami elöszőr van. Ezert megnézette velem a vasembert. És hát.... nagyon tetszett. Másnap már a Vasember 2öt néztük meg. Ahol aztán fekete özvegy is megjelent es azóta a kedvencem. (Lany vagyok, nem az alakja miatt)

Aztán én egyedül megnéztem a többit és hűűű. Hát olyan nagy Marvel fan lettem hogy csak na.


Ti mikor és hogyan lettetek marvel fanok?



2020. júl. 30. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónappal ezelőtt volt a Végtelen háború a tv ben már egy-két héttel azelőt beharangozták és nekem az előzetese nagyon megtetszett úgyhogy beszéltem egy Marvel fan barátommal aki azt mondta hogy mindenképp nézzem meg az előzményfilmeket mert nem fogom érteni, én így tettem és most a Feketeözvegyet meg az Örökkévalókat várom. Nekem amúgy a Doctor Strange tetszett a legjobban és igazából az is szeretette meg az egész filmes univerzumot
2020. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen és iz azmiatt az előzetes miatt :D
2020. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a bosszúállók filmet, utánna nem volt leállás, muszáj volt többet néznem. Minden filmet láttam a Galaxis őrzöin kívűl, még a Hulkot is, ahol ugye Stark a tábornokkal beszél a végén a kocsmában.
2021. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!