Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi teszi a legjobb filmek...

Mi teszi a legjobb filmek egyikének A Keresztapát? Ti melyik filmet tartjátok a valaha készült legjobbnak/kedvenceteknek?

Figyelt kérdés
A Keresztapa trilógiát és A Remény Rabjait szokták a valaha volt legjobb filmekként emlegetni. A Remény Rabjait imádtam, de a Keresztapákat alig tudtam végig nézni, a Mafia 2 storyját jobban bírtam :D.

2020. aug. 13. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak túl fiatal vagyok, hogy értékeljem A Keresztapa történetét. 18 vagyok most, de van olyan ismerősöm, aki már 14 évesen imádta. Nekem túl hosszú és a film végi fordulatra már nem is figyeltem. Csak az első részt láttam.
2020. aug. 13. 16:50
 2/4 Blabla bala ***** válasza:
100%
A témája teszi az egyik legjobb filmmé. Kell egy bizonyos kor, hogy valaki értse, értékelni tudja. De ha te teljes mértékben értetted, és felfogtad a lényegét, akkor sem garantált a tetszése. Nincs olyan film, amely mindenkinek tetszik. Én még nagyon jó filmnek tartom: A sötét lovag, Csillagok között, Eredet
2020. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az összes filmnek vannak "utálói" hogy úgy mondjam, nézd meg (költői) az imdb értékeléseket, nem találsz olyan filmet, amin ne lenne egy rakás 1-es értékelés.


Hogy mit tartok a legjobbnak, meg mi a kedvencem, az külön fogalom, mert pl a Jurassic Park gyerekkorom óta nagy kedvencem, de tudom, hogy közel sem a legjobb film a világon, színészileg sem, plusz ugye van benne egy óriási baki. 😂 Ami már inkább mém, mintsem valódi hiba, senkit nem érdekel.


Én a Titanicot mondanám "legjobbnak" , de ezzel nagyon kevés ember értene egyet.

Viszont szerintem a zenéje 10/10, a színészek 10/10, a látvány tökéletes, a hangulat is tökéletes! Épp elég drámai, épp elég vicces. Csak hát ugye a "nyál" 😁 Ez a romantikus szál nem mindenkinek jön be. Én viszont úgy gondolom, hogy egy ilyen katasztrófát úgy bemutatni, hogy az filmként is megállja a helyét - ne legyen unalmas - ahhoz kellett egy alapsztori amire fel lehet építeni az egészet és ne csak egy olyan filmet kapjunk, hogy elindul a hajó, elsüllyed, vége. Számomra a Titanic maga a tökély. Az egyik kedvenc filmem, de nem egy kedvencem van.

2020. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Titanicot pont 2 napja torrenteztem le, hogy végre megnézzem :D. Pótolni kell, csak pár képkockányi mém van meg nekem az egész filmből.
2020. aug. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!