Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angol szinkronos magyar...

Angol szinkronos magyar feliratos sorozatok?

Figyelt kérdés
Az angol tudásomat szeretném fejleszteni, de nem nagyon találok angol szinkronnal és magyar felirattal sorozatokat. Horroron kívül jöhet bármi

2020. szept. 1. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Sorozatbaráton keresgélj! Van egy rakás sorozat.

Pl.:


Once Upon a Time

Szirén

A szolgálólány meséje

Fekete tükör

Trónok harca

Once Upon a Time in Wonderland

Hősök


De ha angolul szeretnél filmet nézni, én ezt ajánlom. Itt néha angol felirat van a filmekhez/sorozatokhoz:


[link]

2020. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nézz szét Netflixen vagy HBO-n. Ha jól tudom az ilyen ,,híresebb” sorozatokhoz vagy magyar felirat. De azzal amúgy semmire nem mész ha közbe olvasod a feliratot, mert akaratlanul is inkább arra figyelsz meg nem is jól van általában fordítva (nyílván azért mert van hogy úgy logikusabb). Szóval nézz inkább valamit angolul angol felirattal!
2020. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Nincs netflixem meg HBO-om.Igazabol én elég jól megszoktam érteni a felirat mellett a filmet is nekem megy egyszerre a 2 és teljesen élvezhető és tudom hogy van hogy nem teljesen jól van fordítva de a lényeg azért benne van. Sajnos olyan szinten nem megy még az angol hogy angolt angol felirattal nézzek.
2020. szept. 1. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor én elkezdtem nézni angol sorozatokat eléggé a nullán volt a tudásom. A tanárom mondta hogy angol felirattal nézzem még ha nem is teljesen értem mert ha már egy mondat lényege átjön az jó és amit egyáltalán nem tudtam azt kiszótáraztam. Fél év után az angol szókincsem a kezdethez képest az egekben volt. De ha tenyleg nagyon nem megy igy akkor ezen az oldalon talasz par sorozatnezo helyet es meg azt is leirtak h melyik mit tud. Remelem tudtam segiteni :) [link]
2020. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Uhh köszönöm szépen #3 ez jól fog jönni még akkor is ha fejledik a tudásom!


Neked is #1 sok jó sorozatot írtál amiről eddig még csak nem is hallottam

2020. szept. 1. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Ncore-on rengeteg van.

Ha VLC Media Player-en nézed akkor van olyan lehetőség hogy felirat letöltése. Angol vagy magyar is választható.

2020. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha már sikerült "beszerezned" egy angol nyelvű sorozatot akkor a feliratokpontinfo-n szinte biztos hogy találsz hozzá (minőségi) magyar feliratot.
2020. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!