Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi okból szoktatok azonnal...

Mi okból szoktatok azonnal újranézni egy évadot?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

(Még nem történt ilyen, én inkább kritikákat olvasok meg egyéb gondolatmeneteket a neten utána, de) a rendkívül sokrétű, bonyolult történetvezetésű, illetve a fordulatos tetőpontú sorozatoknál van értelme. Mert ezeknél vagy újra meg kell nézned, hogy megérts 1-1 jelenetet, vagy pedig olyan komoly fordulat történik ami ugyan fel van vezetve, de átsiklottál fölötte, és második nézésnél új értelmet kapnak a jelenetek, észreveszed az easter egget.


Én ezeket tartom elsődleges indoknak, de van aki például az élmény miatt nézi újra, mert annyira tetszett neki egy évad, és újra át akarja élni.

2020. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Velem sem történt még ilyen,de belegondoltam,és nem tudom milyen lehet,mert van sorozat ami tetszett,nem olyan régen fejeztem be,de mivel nem sok részes,meg gondolom ahogy nézem úgyis tudom,hogy mi fog történni😂 Kritikát én is szoktam,de inkább azért,hogy meg tudjam más hogy áll a sorozathoz,vagy,hogy abból kiderítsem lesz-e folytatás.
2020. szept. 8. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ha régen néztem és jön a következő. Könnyebb becsatlakozni a következő évadba ha felfrissítem az emlékezetem.
2020. szept. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!