Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért imádják az emberek...

Miért imádják az emberek Dracot (harry potter)?

Figyelt kérdés
Akinek más a kedvence az is nyugodtan írjon hogy ki az és miért!
2020. szept. 8. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert jó fazonja van.
2020. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De csinál valami olyat a film sorozat alatt ami felfedezi a belső jóját vagy végig ilyen bunkó?
2020. szept. 8. 19:18
 3/10 anonim válasza:
77%
nem a canon-t hanem a "fanont" szeretik. a kiaknázatlan lehetőségeket, az elhalasztott brománcot, stb
2020. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a " rosszfius " kataktert szeretik benne, bár néha elég béna.
2020. szept. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha tippelnem kéne, azt mondanám, azért, mert antihős alapanyag és a közönség általában jobban kedveli az antihősöket, mint a hősöket.
2020. szept. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tom Felton miatt. Maga a karakter utálatos, még úgyis hogy nem feltétlen tehet róla.
2020. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Tom miatt
2020. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én nekem ő a kedvencem és imádom meg minden. Lehet hog egy gonosz szereplőként állítják be de gondoljunk bele abba hogy mennyire befolyásolja őt a családja. Draco igazából Harryvel szeretett volna barátkozni(az első bemutatkozása és az hogy nem mondta el Bellatrixnak hogy o harry ezek is bizonyitjak). Szerintem teljesen érthető hogy ilyen lett, de ha valaki mondta volna neki az utolso reszbe hogy maradj Draco akkor a jó oldalon állt volna de senkise marasztalta. Bele kell gondolni milyen élete is volt neki és egyből megkedveli őt az ember. Nekem orok kedvencem marad.
2020. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, imádom olvasni a véleményeteket, tetszik a több nézőpont megjelenése ha valakinek van ötlete valami féle harry potteres vita indító nyugodtan írja!
2020. nov. 2. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Piton szerintem megosztó annyira, hogy kifogyhatatlan vitatéma legyen
2020. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!