Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mátrix című film izgalmas...

A Mátrix című film izgalmas is, vagy csak elgondolkodtató?

Figyelt kérdés

Én még nem láttam, de már évek óta készülök megnézni, egyszer megnéztem talán az első két percét az első résznek; addig nem vett le a lábamról; de majd egyszer úgyis megnézem; csak addigis szeretném tudni, hogy mire számítsak?

Nőként ez élvezhető? Tehát mondjuk nem csak egy száraz valami, hanem tényleg izgalmas?

Mindenféle sztori szokott amúgy érdekelni: hétköznapi dráma, misztikus, sci-fi, vígjáték, akcióvígjáték, thriller, horror;

A sima akció kivételével, ami csak verekedés-lövöldözés-autósüldözés; na, azoknak a kivételével mindent szeretek. Tehát ha már akció-vígjáték valami, akkor az is jöhet; de a sima akció az pl számomra unalmas.

28 vagyok amúgy, ha számít; és ígyis-úgyis megnézem tehát, csak szeretném tudni, hogy izgalom szintjén is leköt-e majd a film, hogy úgy várjam, hogy most kapok is egy jó kis izgalmas sztorit; vagy csak elgondolkodtat majd? Mert,ha csak egyhangú lesz, de van üzenete, akkor eleve nem úgy fogok hozzáállni, hogy "most majd közben is szórakozok egy jót." Tehát, hogy élvezetes-e így is. Meg azért remélem, nem csak akciójelenetek vannak, vagy legalábbis nem csak arra van kiélezve:) Amúgy a mondanivalójáról pont most hallottam valami újdonságot, amit eddig nem hallottam. De szóval, hogy számomra is érdekes, izgalmas is lehet-e, az érdekelne. :)


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :):) :):)

Ja és egyébként olyan durva szpoilereket ne nagyon lőjetek el, ha lehet; de 1-2 kisebb akár belefér; de szóval szerintem azt így a szövegben jelezzétek, nem kell a legelején, hanem lehet közben is; de szóval nagy szpoilereket légyszi ne írjatok; hanem lényegében csak magára a tényre, hogy én nem szeretem az akciókat pl, nekem az úgy egy kicsit szürke szokott lenni, hogyha pl nem mondjuk magáról a sztoriról szól egy film, hanem csak arról, hogy megvolt, hogy "legyenmá valami lövöldözős film", és akkor kitalálnak egy sztorit hozzá a lövöldözés kedvéért. :):) Tehát előbb megvan, hogy akarnak egy lövöldözős filmet; és akkor utána kitörpölnek egy sztorit, hogy legyen ok a lövöldözésre, de amúgy nem is a sztori a lényeg; hanem az úgy csak mellékesen ott van. :):):) Amúgy volt valami olyan film, ahol a csávó elment párhuzamos dimenziókba, és elkezdte levadászni az alteregóit, és az mondjuk úgy emlékszem, hogy akció,és úgy emlékszem, hogy tetszett is; de szóval nem ez az általános, hogy tetszik; ott pl volt egy jó sztori. Tehát tudnak nekem akciódús történetek tetszeni, csak ne arra legyen kiélezve, hanem azér' legyen egy történet, ami valódi tartalmat ad. :):):)

Tehát erről szeretnék, hogy számomra mit gondoltok, hogy élvezhető lesz -e vajon a Mátrix című film; mert ez egy nagyon nagy filmcím, de tehát nem tudom, hogy én magam, személy szerint, élvezném -e. Ti hogy látjátok, aki már ismeri? :)


Előre is köszönöm.



2020. szept. 12. 00:17
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Meg hogy mennyi akció van benne, azt is szeretném kérdezni.
2020. szept. 12. 00:19
 2/23 TR75 ***** válasza:
100%

Izgalmas is. Látványos is. Vannak kérdései.

Megéri megnézni.

2020. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 TR75 ***** válasza:
29%

[link]

Tele kamu dolgokkal, meg bakik is vannak, de jól néz ki nagyon.

2020. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
a készítői nemrég ismerték el hogy az egész film a transzneműségről szól
2020. szept. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudom,pont arról hallgattam rádióadást pár órája. illetve hát, nem konrkétan a filmről, de azt is megemlítették.
2020. szept. 12. 01:12
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, mentek a zöldek . Jöhetnek még, akinek lenne ide gondolata.
2020. szept. 12. 01:13
 7/23 A kérdező kommentje:
Amúgy szóval arról jutott eszembe újra ez a film, hogy a rádióban említették ezt; előtte meg pl a Hihetetlen magazinnak a műsor-változatában; meg talán az Enigmában/Enigmákban is beszéltek róla és ott hallottam.
2020. szept. 12. 01:16
 8/23 A kérdező kommentje:
*Meg persze még előtte is hallottam ennek a filmnek a címét, meg tudtam, hogy van benne az a klasszikus hátrahajlás; de szóval egyszer évekkel ezelőtt már el is kezdtem nézni; de szóval remélem, valóban jó lesz. :)
2020. szept. 12. 01:17
 9/23 A kérdező kommentje:
Tehát aki még tudna hozzászólni, kérem, szóljon nyugodtan :):)
2020. szept. 12. 01:17
 10/23 A kérdező kommentje:
Tehát szóval még a transzneműségen túl, gondolom azér' van benne egy speckó világ, aminek van egy sztorija. :) :) Hogy asszem, valami ilyesmire gondolok,hogy szimulációban élnek, és ezek az emberek mondjuk pl csak fekszenek valahol, és bennevannak egy virtuális világban, ahova belevetülnek. Tehát még erre gondolok azon túl, hogy még pl lehet elgondolkodtató rész.
2020. szept. 12. 01:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!