Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mátrix című film izgalmas...

A Mátrix című film izgalmas is, vagy csak elgondolkodtató?

Figyelt kérdés

Én még nem láttam, de már évek óta készülök megnézni, egyszer megnéztem talán az első két percét az első résznek; addig nem vett le a lábamról; de majd egyszer úgyis megnézem; csak addigis szeretném tudni, hogy mire számítsak?

Nőként ez élvezhető? Tehát mondjuk nem csak egy száraz valami, hanem tényleg izgalmas?

Mindenféle sztori szokott amúgy érdekelni: hétköznapi dráma, misztikus, sci-fi, vígjáték, akcióvígjáték, thriller, horror;

A sima akció kivételével, ami csak verekedés-lövöldözés-autósüldözés; na, azoknak a kivételével mindent szeretek. Tehát ha már akció-vígjáték valami, akkor az is jöhet; de a sima akció az pl számomra unalmas.

28 vagyok amúgy, ha számít; és ígyis-úgyis megnézem tehát, csak szeretném tudni, hogy izgalom szintjén is leköt-e majd a film, hogy úgy várjam, hogy most kapok is egy jó kis izgalmas sztorit; vagy csak elgondolkodtat majd? Mert,ha csak egyhangú lesz, de van üzenete, akkor eleve nem úgy fogok hozzáállni, hogy "most majd közben is szórakozok egy jót." Tehát, hogy élvezetes-e így is. Meg azért remélem, nem csak akciójelenetek vannak, vagy legalábbis nem csak arra van kiélezve:) Amúgy a mondanivalójáról pont most hallottam valami újdonságot, amit eddig nem hallottam. De szóval, hogy számomra is érdekes, izgalmas is lehet-e, az érdekelne. :)


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :):) :):)

Ja és egyébként olyan durva szpoilereket ne nagyon lőjetek el, ha lehet; de 1-2 kisebb akár belefér; de szóval szerintem azt így a szövegben jelezzétek, nem kell a legelején, hanem lehet közben is; de szóval nagy szpoilereket légyszi ne írjatok; hanem lényegében csak magára a tényre, hogy én nem szeretem az akciókat pl, nekem az úgy egy kicsit szürke szokott lenni, hogyha pl nem mondjuk magáról a sztoriról szól egy film, hanem csak arról, hogy megvolt, hogy "legyenmá valami lövöldözős film", és akkor kitalálnak egy sztorit hozzá a lövöldözés kedvéért. :):) Tehát előbb megvan, hogy akarnak egy lövöldözős filmet; és akkor utána kitörpölnek egy sztorit, hogy legyen ok a lövöldözésre, de amúgy nem is a sztori a lényeg; hanem az úgy csak mellékesen ott van. :):):) Amúgy volt valami olyan film, ahol a csávó elment párhuzamos dimenziókba, és elkezdte levadászni az alteregóit, és az mondjuk úgy emlékszem, hogy akció,és úgy emlékszem, hogy tetszett is; de szóval nem ez az általános, hogy tetszik; ott pl volt egy jó sztori. Tehát tudnak nekem akciódús történetek tetszeni, csak ne arra legyen kiélezve, hanem azér' legyen egy történet, ami valódi tartalmat ad. :):):)

Tehát erről szeretnék, hogy számomra mit gondoltok, hogy élvezhető lesz -e vajon a Mátrix című film; mert ez egy nagyon nagy filmcím, de tehát nem tudom, hogy én magam, személy szerint, élvezném -e. Ti hogy látjátok, aki már ismeri? :)


Előre is köszönöm.



2020. szept. 12. 00:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
*tehát a transzneműségen kívül, még lehet egy ilyen az elgondolkodtató benne; csak nem biztos, hogy jól írtam le az előbbi kommentemben; tehát pl ilyenek, hogy pl van a filmben egy virtuális világ, meg egy valódi
2020. szept. 12. 01:20
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg leírtál ennyi baromságot meg is nézhetted volna kábé.
2020. szept. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
A Mátrix jó film. A többi már emberfüggő. Nem véletlenül lett kultikus. A sztorija jó, de pl. a barátnőm tuti, hogy unná. Van benne akció is, elég sok, de nem az uralja. Vannak elgondolkodtató dolgok is, de ezekkel sincs feltétlenül tele. Ami szerintem nagyon jó, az maga a hangulata. Ez az a pont, ami viszont sokaknak unalmas lehet, főleg mai fejjel. Az első rész 1999-es, több, mint húsz éves.
2020. szept. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mentek a zöldek; aki még hozzáfűzne valamit, kérem, fűzze .! :)
2020. szept. 12. 15:46
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

De most tenyleg, mit kell ennyit varialni? Nezd meg! Belehalni nem fogsz. Ha megerted,akkor nagyon ugyes vagy. Hanem, akkor legalabb neztel egy akciofilmet.

Mindenki mas. Ha en azt mondom, hogy jo, mas mondhatja, hogy rossz. Ha nem nezed meg, ugysem fog kiderulni, hogy te melyik taborba tartozol. Vagy nezd meg a trailert. Abbol is el lehet donteni

2020. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
A kedvenc idézetem belőle: „Több milliárd ember éli le az életét öntudatlanul.” Ez a mai világra (is) nagyon igaz.
2020. szept. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Cheeye13 válasza:
100%
Nekem az egyik kedvenc trilógiám. Érdemes megnézni, aztán ha átjön a mondanivaló, imádni fogod, ha nem, akkor meg nem fog tetszeni, mert nem érted. Ha szoktál filozofálni vagy gondolkodni azon, hogy mi vehet minket körül, mindenképpen nézd meg!
2020. szept. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Neomarxista propaganda? Nocsak nocsak. Az anftifa mindenhol megtalálja a maga közönségét?
2020. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
itt a 4-es, lehet lepontozni faxnyakúkáim de akk is most ismerték el, hogy arról szól
2020. szept. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Cheeye13 válasza:
79%
Nekem meg másról szól. Annál jobb a film.
2020. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!