Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy mostantól a mozikban is...

Hogy mostantól a mozikban is kötelező a maszk, azt hogy képzelik el a popcornt, az italokat és egyéb büfétermékeket illetően?

Figyelt kérdés

Sokak számára (nekem is) ezek nélkül nem mozi a mozi. Vagy aki ezeket vásárolja az kivétel, és ő leveheti amíg elfogyasztja őket? És mi van, ha valaki beosztja úgy, hogy az egész film alatt tartson?

(Megkérnék mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon! A "Zabálni mész moziba?", "Én örülök neki, ha beszüntetik, mert utálom, ha mellettem csámcsognak!"-hőzöngők kíméljenek!)



2020. szept. 17. 08:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és pontosan ez egyben a kiskapu is a dologban. Pont múlt héten olvastam valahol a hírt, hogy pl repülőgépen is ugye végig maszk, kivéve míg eszel, hát az egyik utas gondolt egyet és elrágcsált egy adag chipset az egész út alatt szép lassan.

Na ugyanez a kategória, ott előtted a popcorn, joggal veheted le.

2020. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem csodálom, hogy a South Parkból jön az egyórás covidos különepizód, a készítőknek az az indoka, hogy a szabályok és az emberi reakciók jelentős része meglehetősen a sorozatba illő.
2020. szept. 17. 09:11
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
Azért sokat elmond az emberi társadalomról az, hogy még járvány idején is az a prioritás, hogy moziban nem tud kényelmesen popcornt enni. És akkor a többség meg van sértődve, hogy le van birkázva. Gondolom ugyanezek az emberek azok is, akik mindig azon nevetnek, hogy a horrorfilmekben milyen hülyék a szereplők.
2020. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3: Nem prioritás, ez a kérdésem erről szól. Más kérdéseimben más problémákról kérdezek.
2020. szept. 17. 11:12
 5/30 anonim ***** válasza:
63%
Itt nem konkrétan a te kérdésedről van szó (nem körülötted forog a világ), hanem az általános emberi reakcióról. Nem csak a kérdésednél jelent ez "problémát", mivel sok helyen olvastam ugyanezt már. Eleve az, hogy ez problémaként merül fel nevetséges. De mindegy. Ez tényleg south parkba illik, annyira abszurd.
2020. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5: Miért ne lehetne probléma? Valakinek, például nekem, ez hozzátartozik. Utálok popcorn nélkül mozizni és vica versa.
2020. szept. 17. 11:30
 7/30 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyen embereket, akik szerint ha valami nekik nem gond, akkor már senkinek nem kell, hogy az legyen.
2020. szept. 17. 11:31
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

Én is szeretek mozizás közben popcornt rágcsálni. De nem írja ezt felül a felelősség, amit vállalni kell a többiek irányába, így pl. nem megfertőzni egy egész mozit vírussal, ha netalán fertőzött volnék.

Kíváncsi lennék, hogy mit szólnának a hozzád hasonló emberek, ha a műtétjük közben az orvosuk imádna popcornt kajálni, ezért maszk nélkül operálna meg. Aztán belehalsz egy fertőzésbe, de hát az orvosnak probléma volt popcorn nélkül megoperálni, szóvla járulékos veszteség vagy csak.

Ha nem félsz attól, hogy megfertőzöl másokat és meghalhatnak miattad vagy elveszíthetik a munkájukat, mert fontosabb a k*rva popcorn, akkor bocs, hogy nem tudom átérezni a problémádat.

Lesz*rom, hogy utálsz popcorn nélkül mozizni. Ha egy hozzád hasonló miatt fertőződne és halna meg egy szerettem, akkor megkeresném és úgy megtömném popcornnal, mint ahogy régen szokták a kacsákat.

2020. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%
*szóval
2020. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

Egyet értek a 3. válaszolóval. Ugyanis tényleg amíg ez az egész tart, nem lehet kibirni ha mozi közben nem eszel? Örülj hogy ismét lehet menni. Ugyan ez van most a szórakozóhelyes dologgal is hogy csak 11ig lehet nyitva. Kérdem én, nem lehet addig mig tart pl házibulit tartani?

Ezek olyan kis apróságok és mégis mindenki fel van háborodva. Én pl a mikor jött az első hullám, a munkahely ahova mentem volna, mégsem vett fel embereket. Azóta meg alig találok munkát. Ez probléma. Nem az hogy te épp nem tudsz enni meg inni a moziban.

Le lehet pontozni, le lehet szólni, de tényleg néha át kellene gondolni a dolgokat józan paraszti ésszel és nem hőbörögni ilyeneken.

De minden rosszindulat nélkül, én azt kívánom neked hogy az életben ennyi legyen a gondod, hogy film közben nem tudsz rágcsálni.

2020. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!