Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek egy pókemon...

Szerintetek egy pókemon rajongónak mi az ami kötelező tudnia?

Figyelt kérdés
Az egy kitalált főszereplőm imádja a pókemonokat

2019. nov. 25. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Talán először azt hogy hogy kell leírni azt hogy Pokémon.
2019. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És még?
2019. nov. 25. 17:01
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy a célod az hogy jó legyél, hű társad oldalán....
2019. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Charizard a leglazább!
2019. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Krisipoke ***** válasza:
100%

Az én értelmezésem szerint a rajongó egyszerűen az, aki nagyon szeret egy bizonyos dolgot, és érdeklődik iránta. Nem nagyon vannak olyan dolgok, amiket mindenképp tudni kell szerintem, kivéve az olyan nagyon alap dolgokat, hogy mondjuk a Pokémonoknak típusaik vannak, amik egymásra különböző erősséggel hatnak, hogy Pikachu a leghíresebb lény, hogy sok Pokémon tovább tud fejlődni, és erősebb lesz, vagy hogy a Pokémon világban az emberek különböző labdákkal elkapják a lényeket, és vannak, akik háziállatként kezelik őket, vannak, akik mondjuk munkában hasznosítják, de a legtöbben harcoltatják egymás ellen őket.


Én például elég nagy rajongónak vallom magam, azóta töretlenül foglalkozom a témával, hogy először találkoztam vele 20 éve (mielőtt bejött Magyarországra), és ugyan a játékokról és különböző kapcsolódó dolgokról rengeteg mindent tudok, az anime és a mangák témakörében szinte semmit, a legrégebbi dolgokat leszámítva.

2019. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez volt az egyetlen hasznos válasz

Köszönöm ❤️

2019. nov. 27. 17:35
 7/16 he84 ***** válasza:
Azért az is hasznos válasz kérdező, amiben egy másik válaszoló elmondta neked, hogy hogyan írják helyesen a pokémon szót. Ugxanis te rosszul írtad, így az is egy jó válasz. És most már ez is.
2019. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jogos
2019. dec. 5. 23:16
 9/16 anonim ***** válasza:

- Helyes leírás.

- TÖBB szeretetet Raichunak. :(

2019. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

jó tanács: ha sose táncoltál, ne balerina legyen a főszereplőd, hiteltelen lesz az egész.

ha lövésed sincs a pokemonokról, hogy akarsz olyan karakterrel dolgozni, aki odáig van értük?

2019. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!