Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ausztriában mire éri meg...

Ausztriában mire éri meg jobban előfizetni: netflix vagy amazon? Vagy van megbízható internetes oldal?

Figyelt kérdés
Eddig online filmes oldalon néztem filmeket, sorozatokat pedig a sorozatbaráton, de mindegyiken egyre több a felugró ablak, reklám, lehet még vírus is, halálra idegesítenek és elveszik a kedvem az egésztől. :( Mit ajánlotok? Ausztriában élek, tévé előfizetésünk van a drei-nál, mondjuk azon jó sok a reklám. HBO nem elérhető, csak Netflix és Amazon. Illetve van youtube prémiumunk is, de ha azon akarnánk filmezni, pluszba kell még csomót fizetni. Így láttam.

2020. szept. 18. 14:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Arra is gondolok, hogy melyiknek nagyobb az adatbázisa, melyik éri meg legjobban anyagilag. Korábban skyticketünk volt, sok film meg sorozat nem volt rajta. Böngészni, csemegézni jó volt. Azonban ha kijött valami, általában nem volt fent rajta.
2020. szept. 18. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy oldal ami összehasonlítja a netflixet és az amazont.

[link]


Ezt a két oldalt meg én ajánlom.

[link]

[link]

2020. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. szept. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!