Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi jobb? Disney vagy Pixar?

Mi jobb? Disney vagy Pixar?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban? Vagy esetleg egy harmadikat?
2020. szept. 27. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindkettőt szeretem, de a legjobb filmeket a Pixar gyártja. A Disney aranykorában talán a nyomába ért volna, de most ezekkel az élőszereplős cuccokkal, hát...
2020. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Tudtommal a Pixar a Disney egyik stúdiója nem? Nem igazán értelmezhető így ez a kérdés, a Pixar által gyártott filmek is Disney filmek.
2020. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Disney, ez nem kérdés. A Pixar sem rossz, de más kategória.
2020. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Jah es igaza van a #2. válaszolónak. Összehasonlítani őket persze lehet, de kb. olyan lenne, mintha egy mesterműt egy jól sikerült filmhez hasonlítanál.
2020. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a Pixar filmek nagyon tetszenek, így számomra az.
2020. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pixar
2020. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, melyik időszakot nézzük

1995 és 2010 között a Disney 7 egészestés animációs filmet gyártott, ami kifejezetten tetszett, 9-et, ami kifejezetten nem tetszett, és vagy 30-at (vagy többet, összeszámolni is sok), ami teljesen hidegen hagy vagy nem láttam.


A Pixar 7-et csinált, ami tetszett, 2-t, ami nem tetszett és 3-at, ami hidegen hagy vagy nem láttam. A Pexar teljesítménye ebből az időszakból, olyan, mint a Disney-é még Walt életében.


2010 óta a Pixar 1 filmet csinált, ami tetszett, a többi teljesen hidegen hagy, a Disney szintén 1-et, ami tetszett, illetve egyet, ami hidegen hagy, a többi nem érdekelt.


1995 előtt a Pixar gyakorlatilag nem létezett, miközben a Disneynek azelőttről is van törtéleme, aminek egy része az első aranykoruk.

2020. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Agnarr ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem, de a Disney jelen pillanatban szerintem nem a legjobb irányba halad.
2021. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom h melyik film disney és melyik pixar,ha valaki írna egy listát ide azt megköszöném
2021. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!