Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Álmosvölgy legendája c....

Az Álmosvölgy legendája c. film nagyon durva horror?

Figyelt kérdés

[link]


Itt azt írják horror de hallottam már azt is hogy csak simán fantasy film. Gyenge idegzetű vagyok, de amúgy se szeretek fimet egyedül nézni. Mennyire vannak benne durva jelenetek? Vagy gyenge idegzetű 15-16 lányoknak jó? Johnny Depp-ért hajlandó lennék megnézni. de fosok a horrortól xD

Meséljetek egy picit a filmről légyszi! :)


2010. aug. 7. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a horrorfilmeket, de ezt meg mertem nézni, nem is féltem, szóval nem lehet túl durva.
2010. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem volt durva.

Legalábbis nekem nagyon tetszett.Voltak benne véres jelenetek az igaz.:-) De ettől eltekintve szerintem igazán jó film, nem annyira ijesztő se :D

18l

2010. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem durva. Pont kellemes, pár véres jelenettel, de inkább kaland, mint horror. Érdemes megnézni.
2010. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem mondanám horrornak, de jó film.
2010. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Tipikus Tim Burton+Johnny Depp stílusú film, simán nézhető szerintem. A humor is jelen van a filmben elég nagy mértékben.:)
2010. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez volt életem első horrorfilmje 14 évesen. Volt amikor eléggé féltem, de amúgy szerintem nem durva :)
2010. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Abszolút nem vészes. Én nagy parás vagyok, csak néha tud rávenni a férjem thriller vagy horror nézésére (ő szereti, mert ilyenkor nagyon szorosan tudok hozzábújni :D), de ezen max kicsi izgultam, egyáltalán nem féltem :)
2010. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon gyenge horror hogyha az egyátalán szerintem
2010. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Harmonii válasza:

nekem is az első horrorom volt :) én 13 évesen láttam

nem vészes, csak ha nagyon nagyon gyenge idegzetű vagy

2011. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ami Tim Burton film, azt mind érdemes megnézni!! Noha kicsit véres tényleg az Álmosvölgy Legendája, de nem vészes. Viszont van egy másik Jhonny Depp-es film, a Sweeney Todd, a Fleet street démoni borbélya. Nos... ez kicsit véresebb a kelleténél, de nagyon sokat énekelnek benne. Momentán nekem ez a két film le van töltve és ezeken szoktam délutánonként elaludni, szóval nem vészes :D :D

14L

2012. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!