Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan egy-két évadot...

Tudnátok olyan egy-két évadot megért, vagy nagyon alul értékelt, esetleg elfelejtett sorozatot mondani, ami nektek nagyon tetszett és sajnáljátok, hogy vége?

Figyelt kérdés

Elsősorban magyar felirattal vagy szinkronosan elérhetőkre gondolok.

Másod sorban inkább a könnyedebb hangvétel számítana, de a komolyság sem kizáró ok.


Néhány példa, amiket én sajnálok hogy nem folytattak, vagy csak nem nagyon ismert:

Reaper - A démonirtó (2 évad, 2007)

Death Valley (1 évad, 2011)

The Lost Room - Az elveszett szoba (1 évad, 2006)

Dead Like Me - Haláli Hullák (2 évad, 2003)

Pushing Daisies - Halottnak A Csók (2 évad, 2007)

Absolutely Fabulous - Pusszantalak, drágám (6 évad + 1 film, 1992 - 2012 + 2016, de akkor is)

Black Books (3 évad, 2000)

Spaced (2 évad, 1999)

Detectorists (3 évad, 2014)

Bluestone 42 (3 évad, 2013)

Jonathan Strange & Mr Norrell (1 évad, 2015)

Utopia (UK, 2 évad, 2013)


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos van több is.


A Firefly-t (2002) nem ér mondani, mert mindenki azt hozná fel elsőnek.



2020. okt. 12. 17:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A Tabut láttam, de nem vett meg még egy évadra.


Na a Bodyguard az tényleg jó volt.


A Számkiszervezettet meg már vagy kétszer ledaráltam.


A Sebészbe belekezdtem de dobtam még az elején.

2020. okt. 12. 19:42
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet nem úgy jött át, de nem rosszindulatból írtam azt, hogy "befigyel a GoT kulcsszó" :) Sőt, tetszett, mert hátha tényleg így több emberhez jut el a kérdés. Úgysem figyeli az emberek többsége, ez nem átverés.
2020. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem vettem rosszindulatúnak a hsz-t.
2020. okt. 12. 20:05
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem annyira elfelejtett sorozatok, de az egyik a Siren, egy 2018-ban indult sorozat, idén kaszálták el a negyedik évadot.

A másik a netflixes The Society. Tavaly néztem meg az első évadot, teljesen beszippantott, volt is ígérve második évad, azonban ezt is elkaszálták.

2020. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 TR75 ***** válasza:

A The Bodyguardot talán nem kaszálták el.


In The Flesh - cliffhanger után kaszálták >(

Äkta människor (Almost Humans az angol címe, van angol remake-je is) - cliffhanger után kaszálták >(

Marvel's The Punisher (A Netflix szakított a Marvellel [vagy fordítva], ezért két évad után kasza :/ )

That's Life (Édes élet olasz módra - 2000-2002) - úgy kaszálták el, hogy az utolsó 4 részt le sem adták a tv-ben.


Life on Mars (2006-2007)

Ashes to Ashes (2008-2010)

(Ezek meg a BBC retró tematikájú sorozatai, igazából két zsarus sorozat átívelő szálakkal (2 illetve 3 évad), némi misztikummal, több karakter közös; az előbbi a 70-es, az utóbbi a 80-as években játszódik, egy csomó jó zenével, meg minden. Nagyon sajnáltam, hogy vége, de az angolok megadták a módját, és kerek egész lett a nagy közös átívelős szál is.)

2020. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nagyon régi de az Elveszett Ereklyék fosztogatói (Relic hunters) anno ha jól emlékszem nagyon nagy siker volt, (én mind a mai napig imádom) de csak 3 évadot ért meg, pedig 5-6 évadnyi simán volt benne véleményem szerint.


Amik viszonylag újabbak


Eye candy

Twisted


Mindkettőt elkaszálták 1. évad után, pedig ilyen "együltő helyemben megnézem" sorozatok voltak...


Scream Queens 2 évad, a második már kicsit erőltetett volt, de még bőven vicces volt.


Scream 2 évad, baromi izgalmasnak ígérkezett a harmadik évad, erre elkaszálták és csináltak belőle teljesen más szereplőkkel egy gagyi sequelt.

2020. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A szokeveny jutott eszembe elsonek. A 2000-es evek sorozata volt. Meg a Moonlight, ami nagyon jo kis sorozat volt.

A Star cross meg a Tomorrow people is csak 1 szezont elt.

2020. okt. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Idei és tavalyi kaszák :


Stumptown (2019-2029)

The society (2019)

I'm not okay with this (2020)

Daybreak (2019)


Régi kaszák :


Dead Like Me nekem is, ahogy a kérdezőnek

Suburgatory (2011-2014) Tudom, ez kis könnyed limonádé, de én élveztem

Ugyan ez a kategória a Nevem Earl is (2005-2009)

2020. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2020 akart lenni nem 2029 :D
2020. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A Stumptown-ból egy fél részt bírtam.


A The society-nak a java része - ahogy olvastam - tini/ya szappan és csak kevés a misztikus/sci-fi vonal, így ki is lőttem látatlanban.


Az I'm not okay with this-t láttam, de már el is felejtkeztem róla, de ha lett volna második évad bevállaltam volna.

Mondjuk a The End of the F***ing World is kaszát kapott a második évad után. Viszont ez nem ugrotta meg az elsőt, ami azért eléggé ott van a szeren.


A Daybreak viszont most sokkolt, hogy kasza lett. Én baromira bírtam.


A Suburgatory-t ha jól emlékszem ledaráltam teljesen. Egyszer elment.


A Nevem Earl-t bírtam, de csak tv-ben. Nem hiszem, hogy egy darát bevállalnék belőle. Habár lassan adagolva talán.


Meg volt az a sorozat, amiben egy csóró család volt a főszereplő, és a srácnak lett egy gyereke valami sorozatgyilkostól és együtt lakott a szüleivel meg a dédivel. Vig játékról van szó, de nem ugrik be a címe. Na azt is bírtam.

2020. okt. 16. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!