Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan egy-két évadot...

Tudnátok olyan egy-két évadot megért, vagy nagyon alul értékelt, esetleg elfelejtett sorozatot mondani, ami nektek nagyon tetszett és sajnáljátok, hogy vége?

Figyelt kérdés

Elsősorban magyar felirattal vagy szinkronosan elérhetőkre gondolok.

Másod sorban inkább a könnyedebb hangvétel számítana, de a komolyság sem kizáró ok.


Néhány példa, amiket én sajnálok hogy nem folytattak, vagy csak nem nagyon ismert:

Reaper - A démonirtó (2 évad, 2007)

Death Valley (1 évad, 2011)

The Lost Room - Az elveszett szoba (1 évad, 2006)

Dead Like Me - Haláli Hullák (2 évad, 2003)

Pushing Daisies - Halottnak A Csók (2 évad, 2007)

Absolutely Fabulous - Pusszantalak, drágám (6 évad + 1 film, 1992 - 2012 + 2016, de akkor is)

Black Books (3 évad, 2000)

Spaced (2 évad, 1999)

Detectorists (3 évad, 2014)

Bluestone 42 (3 évad, 2013)

Jonathan Strange & Mr Norrell (1 évad, 2015)

Utopia (UK, 2 évad, 2013)


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos van több is.


A Firefly-t (2002) nem ér mondani, mert mindenki azt hozná fel elsőnek.



2020. okt. 12. 17:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A the society valóban nem a misztikus szálra koncentrál, viszont nem mondanám szappanosnak, karakterdráma.

Tinik vannak benne, de a problémakörök amikkel szembesülnek igazából elég felnőtt problémák. Nekem érdekes volt a pszichológiai/drámai része.

De megértem ha valakinek az ilyesmi nem jön be :)

2020. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Rejtélyek kalandorai: 2 évadot élt meg, van hozzá szinkron. Egy tanár és társasága érdekes dolgokat vizsgál meg.


Az utolsó ember a földön: Ez 4 évados, de kaszát kapott.


Érintés: Nem vagyok biztos, de úgy rémlik, hogy ezt is kaszálták 2 évad után.


True Calling: Imádtam. Nem kapott normális lezárást.


És téged is imádlak, mert végre valaki ismeri a Death Valleyt, ami szerintem zseniális volt! :D A Halottnak a csók is elég jóra sikerült.


Ajánlom a Doom Patrolt is. DC sorozat, jelenleg is fut, van hozzá szinkron. Elég elborult és vicces.

2020. okt. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

A Doon Patrol pilotját láttam, de elég is volt nekem.


A True Csalling-ot anno a tv-ben néztem, és akkor jó is volt, de hogy most is bejönne-e? Sajnos nem hiszem. Így jártam a Jessica Alba féle Sötét Angyallal is. Úgy emlékeztem, hogy jó, és belekezdtem sok év után, de nem bírtam sokáig.


Érintésből talán két rész ha lecsúszott, és nem is hiányzik.


The Last Man on Earth: ahogy kijött néztem is hetente, majd szinkronosan a tv-ben. Néha kicsit sok volt, de azért jó volt. És, hogy pont úgy legyen vége?


A Rejtélyek kalandorait köszönöm, hogy eszembe juttattad. Azt szerintem bevállalom.


A Death Valleyt (abszolút szeniális), Halottnak a csók, Haláli Hullák: bármikor újra tudnám nézni, és meg is tettem párszor.


Mostanából még hozzátenném:

a Future Man-t, ami három, szerintem zseniális évaddal büszkélkedhet.

a Time Traveling Bong-ot, ami három, szerintem írtó vicces részből áll

vagy a Wasted (UK) 6 részét.


Aztán még néhány, ami nem tudom, hogy kapott-e kaszát vagy folytatódik:

Derry Girls, Fleebag (asszem kasza), Mythic Quest:Ravens Banquet, Ted Lasso, Good Omens, Final Space.


Néhány több évadot megért, itthon talám kevéssé, vagy egyáltalán nem ismert:

Misfits, Warehouse 13, Fresh Meat, Inbetweeners, Broad City

2020. okt. 19. 17:16
 24/24 anonim ***** válasza:
A vatikán ügynöke
2020. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!