Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk ura vagy Trónok harca?

Gyűrűk ura vagy Trónok harca?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2020. okt. 12. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Gyűrűk ura
Trónok harca
Egyformán szeretem mindkettőt
Egyiket sem szeretem
Egyiket sem ismerem elég jól
59 szavazat
 1/9 anonim válasza:
91%

Nekem a Gyűrűk Ura.


A Trónok harcát hamar meguntam könyvben és filmben is. Ráadásul Martin cseszik befejezni.

2020. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Filmben egyértelműen Gyűrűk ura. A Trónok harca sorozatot úgy veszem, hogy meg sem történt. Ha a House of the dragon korrekt lesz, akkor majd átértékelem. De ami eddig történt adaptálás terén, hát még A hobbitot is hamarabb újranézem, mint a Trónok harcában történteket.

Könyvekben nekem A tűz és jég dala. De mondjuk Ugyanúgy szeretem Tolkient is. Ha viszont nagyon választanom kellene, akkor Martin.

2020. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Trónok harcából vagy jobban mondva A Tűz és Jég dala mindent ismerek. Gyűrűk Urából csak a filmeket. Így nem tudok érdemben nyilatkozni, de amit ismerek a Gyűrűk Urából, az alapján A Tűz és Jég dala nálam az egyértelmű befutó, mert amíg a Gyűrűk Urában van egy gonosz, sötét oldal, aminek pusztulnia kell és egy igazságos, jó oldal, aminek győzedelmeskednie kell, addig az elsőben ez nem így van. Pl. Gyűrűk Urában nem láttuk a történetet az orkok szemszögéből.
2020. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy hollywoodi Oscar díjas szuperprodukciót picit igazságtalan összeereszteni a televíziózás egyik korántsem tökéletes produkciójával. Mindenképp Gyűrűk urát választom egy kétségkívül több sebből vérző sorozattal szemben.

Hozzáteszem ettől eltekintve a Trónok harca is tetszett.

2020. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nézzük csak.

Gyűrűk ura=zseniális filmek,zseniális BEFEJEZETT könyvek, zseniális író

GOT= zseniális első 4 majd 2 felemás és 2 szar évad, befejezetlen könyvek, az író nem képes befejezni a saját művét csak folyamatosan ígérget,hogy "most már tényleg kijön lassan"


Szerintem egyértelmű nálam mi a nyerő :D

2020. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
GoT esetében a sorozatot a végére ipari szinten eltolták, pedig addig nálam mint film/sorozat egy szinten voltak, köynvek terén viszont nem tudnék dönteni.
2020. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelműen a Gyűrűk Ura. Könyvben és filmben is imádtam, a filmeket már legalább négyszer végignéztem, a Trónok Harcától pedig maximum paráztam, hogy most ki fog legközelebb meghalni. A könyveket sem bírtam végigolvasni, a sorozat megnézése után unalmas volt. Ellenben a Gyűrűk Ura filmek megnézése után a könyvek mellől elrobbantani sem lehetett.
2020. okt. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Könyvben és filmben is egyértelműen Gyűrűk Ura! A Trónok harca szerintem marha hosszú és unalmas.
2020. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
78%

Nem lehet összehasonlítani a kettőt...

Csak annyi hasonlóság van, hogy mindkettőt a fantasy irányba soroljuk, de azon belül a két végpontot képviselik.

2020. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!