Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak itt olyan 20 év körülie...

Vannak itt olyan 20 év körüliek, akik néha szívesen néznek rajzfilmeket?

Figyelt kérdés
Nem pont felnőtt rajzfilmeket gondolok, mint a Rick és Morthy, inkább all age cartoonokra, mint a Kalandra fel, Steven Universe, Rejtélyek városkája, vagy az Avatar. Kíváncsi lennék vannak e mások is így, illetve, nektek mi a kedvencetek és miért.

2020. okt. 16. 20:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
95%

Én a 30-as éveimben járok. A mai napig is szeretem nézni a Dragon Ballt és a Pokémont. Szerintem a Tom és Jerry-t rossz nézni, mert pl. amikor ráül egy tűre vagy villára, meg amikor rajzszögekre lép, meg át megy rajta a fűnyíró stb., akkor az nekem is rossz érzés.

A Dragon Ball-tól és a Pokémontól nem érzem magam rosszul, nem jajgatok, hanem pont az ellenkezője, JÓ NÉZNI.

2020. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
30+-os vagyok, és nézek rajzfilmeket + animéket is. :)
2020. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam meséket nézni sőt 20 évesen néztem meg először az Avatar és az egyik legkedveltebb sorozatom lett. F/21
2020. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátaim jelentős része, akárcsak én is ilyen. Indokolatlanul van stigma az animációs sorozatokkal és filmekkel szemben, mert nem ritkaság, hogy sokkal mélyebb és átélhetőbb üzenete van, mint egy "rendes" filmnek, valamint az animációssága miatt sokkal kreatívabbak lehetnek az alkotók, és nem kell félniük a rosszul mutató CGI miatt.

A Gravity Falls könnyedén ott van a legjobb sorozatok (ideértve az élőszereplős műveket is) között, akárcsak az Avatar. Szeretem még a Young Justice-t, a Teen Titans-t, a Justice League Unlimited-et, a Dragon Prince-t, a Winx Club-ot, a W.I.T.C.H.-et, a Scooby Doo-t (örök klasszikus) és még rengeteg mást is.

22/L

2020. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az én toplistám a következő: Kalandra fel, Steven Universe, Rejtélyek városkája, Avatar, Parkműsor, Gumball, Túl a kerítésen. Sok közülük még gyermekkoromban kezdődött, és az utóbbi években lett vége, mint a Kalandra fel. Nekem azért ez a kedvencem, mert úgy volt megcsinálva, hogy a főhős a nézőközönséggel együtt öregedett. Jó volt újranézni is (többször) mert több olyan utalás van benne, amit az ember csak idősebb fejjel ért meg, és mindig észreveszem benne valami újat. A Rejtélyek városkáját és a Steven Universe csak pár éve láttam először, akkor már befejezettek voltak, de így is nagyon tetszettek. Mindkettőben azt csodáltam, hogy lehet egy rajzfilmnek ilyen komoly mondanivalója és összetett sztorija. Az Avatar meg örök klasszikus. Az Aang legendáját jobban szeretem, mert vidámabb és több helyet jár be mint a Korra(bár azt is szeretem). Ahogy a világát fölépíti az a sorozat az valami fantasztikus. A Gumball és a Parkműsor a humoráért szeretem, mindkettőben ott van az a tipikus humor ami a CN-en megvolt akkoriban. A Parkműsor tele van epik és kiszámíthatatlan sztorikkal, a Gumball meg olyan fárasztóan jó poénokkal. A Túl a kerítésen az igazi kedvencem, de sajnos csak egy 10 részes minisorozat. Van benne humor, utalások, és egy rejtély ami köré a sorozat épül. A vége meglepő és hihetetlen, ugyanakkor elgondolkodtató. Az egész ködös, mint azaz őszi erdő ahol a sorozat játszódik, az Ismeretlen.
2020. okt. 16. 22:13
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Én 30 vagyok és a Castlevania anime eléggée bejön, néha nézek még Scooby Doot (ez gyerekkori kedvenc), South Parkot, hentait.
2020. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok. Mai napig néha nézek Tom és Jerryt, Kacsameséket, Garfieldot, Scooby Doo-t.
2020. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanok mint a:

Voltron: A legendás védelmező

A sárkányherceg

She-Ra és a lázadó hercegnők

minek számítanak?


19L


Mondjuk én néha az új Barbie filmeket is meg szoktam nézni. :D Vagy a Mia és én utolsó évadát is ilyen 18 évesen láttam.

2020. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A Garfieldot én is nagyon szerettem, a régebbi rajzoltat, meg az újabb animációs sorozatot is. Többen írtátok a Scooby doot, annak több sorozata is van, melyikre gondoltatok?
2020. okt. 17. 12:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Scooby-ból a régi Hanna-Barberásat ajánlom. 60-as, 70-es évekből. Esetleg még a 80-as évekből a 13-szellemes sorozatot, gyerekként nagyon paráztatott.
2020. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!