Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Harry Potter film a...

Melyik Harry Potter film a legjobb, és miért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Harry potter és a bölcsek köve
Harry Potter és a Titkok Kamrája
Harry potter és az azkabani fogoly
Harry potter és a tűz serlege
Harry Potter és a Főnix rendje
Harry Potter és a Félvér Herceg
Harry Potter és a halál ereklyéi 1. rész
Harry Potter és a Halál ereklyé 2. rész
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Titkok kamráját írtam mert:


- Nagyon tetszik az egész hátborzongató, már-már thrilleres hangulata, mikor nyomoznak a titokzatos merényletek elkövetője ellen, és bárki áldozatul eshet (pl Hermione)

- Tetszett nagyon a visszatekintés Woldemort fiatalkorába.

2020. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Harry Potter és az azkabani fogoly,mert megjelenik Sirius és Lupin😘😍Na meg,megkapja a Tekergők térképét😊
2020. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legemlékezetesebbek:


Bölcsek köve: az újdonság varázsa és a arázsvilág első megjelenítése miatt


Titkok Kamrája: misztikus és feszült hangulata miatt


Félvér herceg: drámaisága miatt

2020. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatban Azkabani fogoly :)
2020. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 Pont megy nálam is,a lányom nyár óta rajongó :)


#2es voltam!

2020. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a 6.

Pontosan nem tudom az okát, de a könyvek olvasása után több filmnél néztem, hogy még mennyi van vissza, volt amiben pörgettem is (főleg az elsőket, mert azokat már többször láttam előtte), de a félvér herceg folyamatosan fenntartotta az érdeklődésem, és rá pár héttel barátokkal is megnéztük, és így is jó volt.

A könyvek közül talán ezt sikerült a legjobban átültetnin filmbe is.

Valamint tényleg nagyon jó a hangulata miatt is. Könyvben is a kedvenceim közt van.

2020. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első azért, mert ujdonsag, itt ismerjuk meg a roxfortot.


A második gyerekszemmel mar kicsit horror volt, de pint ezert izgalmas.


A harmadikra szavaztam, itt is megvolt az a horror hangulat a dementorok miatt. Illetve en nagy allatbarat vagyok, igy elkepzeltem, hogy milyen jó lehet csikócsőr hátán utazni. 😍


A többi nekem mar túl sötét, vontatott, több benne az akció, mint maga a történet.

2020. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Bölcsek kövére mentem. Nagyon kalandos. A másodikat is nagyon szeretem, a harmadikat is; bár abban elszúrtak sajna 1-2 dolgot szerintem; pl Pettigrew először ruhában alakult át emberré, de mikor visszaváltozott, leesett róla a ruha, a farkasember lehetett volna kicsit szőrösebb; meg még talán az se volt jó, amikor Hermione odament az átváltozott Lupinná, hogy "Tanár úr", mikor Hermione rengeteget olvasott a témában, és tudhatta, hogy barátokra is veszélyes, ha valakit a hatalma alá kerít a telihold ilyenmódon. De szóval izgalmas még a harmadik film is, de itt már volt 1-2 dolog, ami nekem nem annyira tetszett. A negyedik rész nekem könyvben sem tetszett; az ötödik rész könyvben jó volt, azt tudom, a film meg nagyon meg lett vágva sajnos; meg nemtom, nekem az már olyan színtelen volt; lehetett volna talán izgalmasabbra is csinálni. A hatodik nem hagyott bennem mély nyomot, de a könyv szerintem hozta a megszokott, jó, szupi szintet még a könyv , de szóval a film már tényleg nem hagyott nyomot. Most úgy kábé a 6. részről arra emlékszem így hirtelen, hogy a Harrynek nem volt könyve, és egyik tanáráé volt, amit kivett a teremben a szekrényből, meg most még beugrott , amikor Malfoy-on Harry használta az egyik átkot, amit abban olvasott; de szóval kábé ennyi maradt meg belőle, könyvből+ filmből egyaránt .; a hetediket már könyvben sem élveztem; ott már csak utazgattak kb, és jóó sokat. Asszem a 6. könyv jó volt; most beugrott, amikor a Dumbledore-ral elment arra a szigetre, talán az abban volt. Meg talán volt benne még 1-2 merengős jelenet is.
2020. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*odament az átváltozott Lupinhoz , nem Lupinná . :)
2020. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8.és9.vagyok, azt szeretném még mondani,hogy én mintha régebben még mondtam volna olyat, és szerintem ez helytálló most is, hogy filmben az első a kedvencem, könyvben a harmadik. :)
2020. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!