Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dumb és dumber-dilibogyók...

A dumb és dumber-dilibogyók filmben a rendőr aki megállította őket rájött, hogy mi van a piás üvegben miután megkóstolta?

Figyelt kérdés
Csak mert mondta nekik, hogy takarodjanak, és az arca olyan volt mint aki rájött, hogy mi volt benne.
2020. okt. 17. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Rájött.
2020. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, csak azt érezte, hogy valami gané van benne.
2020. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyne jött volna. Elég egyértelmű volt szerintem...
2020. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, rájött. Legalább is nekem egyértelmű volt.
2020. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért volt kérdéses, mert honnan tudta milyen íze van a pisinek?! :D
2020. okt. 17. 23:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Te is felismernéd hiába nem ittál még. Vannak olyan anyagok amik ugyanazt a szagot illetve ízt kölcsönzik dolgoknak. Ezt nem tudom értelmesen megfogalmazni, de szerintem értitek miről van szó.
2020. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Oké. De ha ebből indulunk ki, akkor miért mondjuk valamire, hogy például lóhúgy, szamár pisi, sz@r íze van, vagy hasonló. Nyilván azokat sem kóstolta senki, de érzékeltetni kell, hogy baromi rossz.


DE vegyük csak - mondjuk - az orálszexet. Ha abban volt része bárkinek, akkor sejtheti, ha valami ilyesmit érzékel, csak nem épp attól, akit kedvel, és akkor ez eléggé feltudja bosszantani az embert.


Nem kell ezt túl gondolni. Ez egy képi poén és kész. Nem szükséges ebből filozófiai elmefuttatást végezni - bár lehet. :)

2020. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom, nem is filózok ezen, csak átfutott az agyamon.:D

De köszi a válasozkat! :)

2020. okt. 18. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az életben már a szagáról rég kiszúrta volna.
2020. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!