Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kire gondol Wanda a Végjáték...

Kire gondol Wanda a Végjáték végén?

Figyelt kérdés

Tudjátok a Végjáték végén, Tony temetése után Wanda és Clint egy tónál vannak és beszélgetnek, mikor Wanda mondja, hogy "mindketten tudják". Olyankor kikre gondol?

Mert rengetek lehetőség van, pl. Nat és Pietro vagy Nat és Tony vagy Nat és Vision. Szerintem az egyik biztos hogy Nat lesz mert róla beszéltek előtte.



2020. okt. 22. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Wiziora vagy natashara szerintem
2020. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az egyik tutira Tony mert elotte Clint elmondja ugye hogy "bár elmondhatnánk nekik"

És szerintem wanda Tonyt érti az egyik be és mivel Nat a végjátékba halt meg szerintem rágondolt


De a lehetoseg végtelen :)

Na jo azért nem de sztem

Natre és Tonyra gondolt

2020. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem Natasha és Vízió. Tony egyiküknek sem volt a szíve csücske, főleg Wandának nem.
2020. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is Natasha és Vízió, az egyik az egyikkel, a másik a másikkal volt nagyon jóban.
2020. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem Tony-ra és Nat-re gondolt, ők haltak meg akkor.
2020. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelmű, hogy Natashára és Vízióra gondolnak. Wandának nem 5 éve volt Vízió halála. Neki az egy friss trauma, hogy meg kellett ölnie. (Majd végig nézni, ahogy Thanos ismét megöli Víziót.)

Tony látta, ahogy Thanos hadserege elporlad. Natasha és Vízió nem kaptak ilyen lezárást. Ők meghaltak mielőtt látták volna, hogy az áldozatuk nem volt hiába való.

2020. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tony és Natasha, SZERINTEM!
2021. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!