Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók végjáték! Miért...

Bosszúállók végjáték! Miért nincs már valami promó anyag a film körül?

Figyelt kérdés
Se egy új előzetes,plakát,tv spot vagy valami. Már csak 1,5 hónap a premierig. De alig kaptunk valamit. Nagyon szegényesnek érzem a marketinget.

2019. márc. 4. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A marketingje már megtörtént, csak nem úgy, ahogy te gondolod. :D

Egy éve mindenki ezt a filmet várja, aki elment a Végtelen háborúra, rengeteg témát szolgáltatott. Borítékolható a 2 milliárdos bevétel. Persze gondolom te a magyarországi marketingre gondolsz. Biztos tolni fogják ezerrel, de anélkül sem lesz gond, menni fognak rá az emberek.

2019. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A marketing az, hogy nincs marketing. Egy éve minden MCU fan erre a filmre vár. Nincs rá szükség.

Valószínűleg lesz egy előzetes ebben a hónapban, meg a végleges plakát. Áprilisban meg jönnek a karakter plakátok, és annyi.

Nem kell ezt promózni.

2019. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Volt már előzetes is egyébként, két hónapja:


https://www.youtube.com/watch?v=ee1172yeqyE&frags=pl%2Cwn

2019. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mert még nincs kint a Captain Marvel, ami kulcsfontosságú az Endgame-hez.
2019. márc. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy a héten kinn van egy másik filmjük az elég promó hozzá. :D A Marvel Kapitányt amúgy is rommá promózták, mire azt megnézed gyakorlatilag pár hét és itt a Végjáték, nem hiszem hogy már nagy marketingje lesz, nem lenne értelme, akit érdekel az anélkül is el fog menni megnézni.
2019. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Azért karaktetplakátokat kiadhatnának.


Az hogy a Marvel Kapitány is most jön ki az akkor sem elég indok arra hogy a Végjátéknak ilyen kevés a promója.

Én pl. Nem fogom megnézni a Marvel Kapitányt a moziban. Még akkor sem ha SPOILER kulcsfigura lesz a végjátékban.

2019. márc. 5. 12:40
 7/20 anonim ***** válasza:

De miért olyan fontosak neked azok a plakátok? :)

Egyöntetűen ugyanazt válaszoltuk többen is. Magyarán, hogy nem kell neki külön promo, anélkül is tömve lesznek a termek.

2019. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem érted a lényeget.

Ez a legnagyobb marketing a világon. Keveset adnak, mégis mindenki alig bírja várni. Ezt csak profik tudják elérni.

Ez a cél. Hogy sötétben tartsák a nézőt.

Én örülök neki, hogy így van.

2019. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Értem én a lényeget csak furcsa hogy ezt így bemerték vállalni. Korábban egy filmnél sem lépték ezt meg.
2019. márc. 5. 21:56
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem a plakátok a lényeg, hanem az hogy semmit nem kapunk, mert hogy nem akarják elspoilerezni a filmet.


De ha mondjuk dobnának ki egy két olyan karakterről plakátot akik életben maradtak a VH után, azzal nem spoilereznének le semmit és mégis lenne azért valami promó anyag.

2019. márc. 5. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!