Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz vámpírnaplók 2....

Mikor lesz vámpírnaplók 2. évadja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 22:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szept. 9... :) (L) Salvatore brothers... :) Love sucks. The Vampire Diaries. :D 22/L
2010. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
óóh.. most néztem meg az utolsó részt úgy be vagyok pörögve.. :D lesz mit várni...
2010. aug. 9. 22:53
 3/32 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat énis alig várom!!!! (L)Damon(L)
2010. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
juj én az elején nem bírtam Damont, de most a végére nagyon helyes lett :D
2010. aug. 9. 22:58
 5/32 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudja,hogy Elena összejön majd Demonnal ?:D
2010. aug. 9. 23:00
 6/32 anonim ***** válasza:

én is várom már :D de neked jó mert csak most végeztél az első évaddal, én meg az amerikaiakkal együtt(legalábbis amikor először néztem az évadot xD). szóval én már várok pár hónapja.


de amúgy ti kinézitek a jeremyt játszó srácból, hogy már 22 éves?? mert én nem nagyon. max 17-18at mondanék rá :O ráadásul még nina dobrevnél is idősebb (elena).


állítólag a regényben összejön elena damonnal, asszem a 3. könyvben. én csak innen az oldalról tudom, de amúgy enm olvastam :)


amúgy a szeptember nagyon jó lesz sorozat szinten. jön az odaát új évada, a gossip girlé, a vámpírnaplóké természertesen. meg egy pomponlányos sorozat is indulni fog :D de azért valahogy mégsem várom a szeptembert, semmi kedvem suliba menni :S:S


16/L

2010. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
:O komoly,22 éves?hűha én is 18-19 évesnek néztem :D . Akkor jó,hogy összejön Damonnal ,igaz nem bírtam de Stefant se nagyon,de akkor is :D hát ja szeptemberben jön egy pár új sorozat csak kár hogy a suli is jön :( , köszi hogy leírtad :D megy a + neked is meg mindenkinek :) további kellemes estét mindenkinek :)
2010. aug. 9. 23:19
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

én is már májusban végignéztem. szóval május óta várok.


am a 3. könyvben nem jönnek össze. csak Elena össze van zavarodva.. és azt hiszi Damon a szerelme.. de utána minden kitisztul és visszatér a régibe... szóval ez történik..

2010. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
ja és az előző vagyok:D meg van az oka hogy Elena miért van összezavarodva. és hogy hogyan segítenek ezen. szóval én mióta befejeztem az eéső évadot addig kiolvastam az első 3 könyvet majd most jön ki a 4. és már nagyon várom.. szóval ajánlani tudom mindenkinek még várja a . évadot:D más mint a sorozat de a 3. könyv az már nagyon izgalmas:D és persze imádom Damon-t:D:D:D:D
2010. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
áh a könyvet mindenféleképpen meg kell vegyem :P:D
2010. aug. 10. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!