Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozat a Riverdale?

Jó sorozat a Riverdale?

Figyelt kérdés
Nem tudom helyesen írtam e. Jó sorozat? Miről szól? Romantikus, vagy inkább harcos? Melyik korban játszódik? Érdemes megnézni?
2020. nov. 15. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon tetszett nekem. Nem rég adták ki az előzményt könyvformában. Az is szuper volt.


Tartalomról: [link]

2020. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első 2 évad nagyon tetszett, a 3. elment, a 4. pedig eléggé értelmetlen volt, nem nagyon értettem hogy mi történik (bár lehet hogy csak én vagyok túl hülye).
2020. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első évad nagyon jó, a második sem rossz, de már kicsit túlhúzott volt a sztori. A harmadik évadnál abbahagytam, hiába érdekelne mi a vége, már csak kényszerből néztem, az meg úgy nem élvezetes. Ha ajánlanom kéne, azt mondanám, hogy az második évad után, ne nézd tovább, ha érdekel mi lesz, inkább olvass utána.
2021. jan. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!