Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik american horror strory...

Melyik american horror strory évadot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
1-3 évadot láttam, azok tetszettek. Aki megnézte az összes évadot melyiket ajánlá?
2020. nov. 15. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 4. évadot szeretik talán a legkevesebben, de nézhető. A 9. évadig a felállás a következő: Sarah Paulson karaktere hisztérikusan üvöltözik vagy zokog, Emma Roberts karaktere meg flegma basic bitch. Nyugodtan nézheted őket sorban, már csak amiatt is, mert az évadok előrehaladtával lesznek karakter átfedések és oda-visszautalások. A 8. évad (apokalipszis) pedig mintha csak a Coven folytatása lenne, részben a főbb karaktereire épül.
2020. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 2. a legjobb, a 4. is elég jó volt de a végére ellaposodott, a 3. nem nagy dobás de szórakoztató. Nekem az 1. gyenge volt. Az 5. eddig nem rossz de még csak a felénél tartok. A többit nem láttam.
2020. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első valahogy nem tetszett így eltelt kis idő mire újra rászántam magamat, hogy tovább nézzem. Végül a Coven tetszett a legjobban meg a Freak Show. Meglepő, hogy pontosan ez volt az a kettő ami a téma miatt a legkevésbé keltette fel a figyelmemet, de végül ezek lettek a kedvenceim. Nagyon vártam a Hotelos évadot de azt nem néztem végig, már az elején beleuntam a többi nézhető, habár az Apokalipszisban nagyot csalódtam, túl jónak igérkezett de a végén belekevertek sok mindent az előző évadokból amit szerintem nem kellett volna, pl. a Fekete Dahlia holtest a padláson.
2020. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!