Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Démonok...

Mi a véleményetek a Démonok között című filmről? Elvileg igaz történet alapján készült, bár én nem hiszek a démonokban, sem a szellemekben. Mit gondoltok, szerintetek léteznek démonok a valóságban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem léteznek

Ha démonok nem is,szellemek igen


Annabelle meg amugy egy létező baba elvileg akinnem ugy néz ki a valóságban de arra épül a történet

2020. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek sem démonokban sem szellemekben. Abban meg pláne nem, hogy pont egy katolikus ima/kereszt/vagy akármi védne meg tőlük.
2020. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszek semmi természetfelettiben. Ateista vagyok, mindenre létezik normális magyarázat.

Amúgy a filmnek megvan a hangulata, csak egy ijesztőbb fantasy.

2020. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira hiszek bennük, mint a yōkai-kban.

(Semennyire)

2020. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de nem is szeretném megtudni.
2020. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Amióta láttam 3 éve vannak rémálmaim, éjjel-nappal paranoiássá váltam.

Szerintem, még ha nem is hiszi el az ember, akkor is ezt látva megmarad benne egy bizonyos érzés.

2020. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Én az Annabellet már úgy néztem, hogy azon filozófáltam, hogy a démonnak milyen lába van (pata/karom),

És A gyászoló asszony átka az egyetlen film amit nem láttam a Démonok között univerzumból.

2020. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!