Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars, Gyűrűk Ura, Harry...

Star Wars, Gyűrűk Ura, Harry Potter crossover univerzum?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnátok egy ilyet elképzelni?


Én egy Palpatine=Szauron=Voldemort egyenlőséggel indítanék.



2020. dec. 5. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Sauron egy angyali jellegű szellem, aki a világ kezdetén született, részt vett a teremtésben és halhatatlan.

Ehhez képest Voldemort egy jött-ment kis varázsló, pár könnyen elpusztítható horcruxal...

2020. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A Star Wars világában simán ott lehet valahol az a bolygó, ahol a Harry Potter cselekménye játszódik.


Ha úgy vesszük, hogy ez a bolygó a Föld (mint a miénk, csak HP-es) és figyelembe vesszük azt hogy "réges régen, egy messzi-messzi galaxisban", akkor az már lehetséges lehet, hogy a SW filmek/egyebek után jópár évvel egy felderítő űrhajó megtalálja a Földet.

Az az eddigi SW storikat nem igazán érintené, mert nagyon későn következne be hozzájuk képest.

A varázslók nagy eséllyel felfednék magukat, mert már nem ők a legérdekesebbek. :D


A Gyűrűk Urával viszont az a helyzet, hogy annak van egy szép kis teremtéstörténete, ami miatt elég nehéz keresztezni a másik 2 világgal.

2020. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy és nem is akarok ilyet elképzelni.
2020. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én semmivel sem hoznám össze a Star Warsot, pláne nem Harry Potterrel. Teljesen különbözőek, ha jól megfigyeled őket.
2020. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Honnan szülted ezt az egyenletet édes szivecském?!


Nézzük őket kor szerint:

Sauron (sok) > Palpatine (88 - Halálcsillag, 123 - Exegol) > Voldemort (71)


Erő:

Sauron > Palpatine > Voldemort


Uralt terület:

Palpatine (egy nagy galaxis) > Sauron (Középfölde, ami Arda harmada, vagy negyede lehet) > Voldemort (Anglia)


Szóval a három gonosztevő között egyenlőség semmiképpen nincsen. Főleg úgy, hogy a HP-ban Gellert Grindelwald sokkal több hatalomra, rettegésre és birodalomra tett szert, mint Tudjuk Ki)

2020. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Palpatine akkor is egy sötét varázsló isten lesz, ha én mondom!
2020. dec. 7. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Hogy Hulk-ot idézzem: "Nyikhaj istenke" :D


De akkor remélem rádküld pár erővillámot...

2020. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ha palpi egy isten, akkor én vagyok Anakin Skywalker! Esetleg varázslónak nevezhetjük (hisz a mandalorianban is elhangzott ez a jedikre), de még az sok.


"Palpatine akkor is egy sötét varázsló isten lesz, ha én mondom!"

Ott van a "lesz", tehát még nem az, de igaz, ami igaz, a Disney-től kitelik! Valamint a "...ha én mondom!". Arra voltál kíváncsi, hogy hogyan tudnánk egy "Star Wars, Gyűrűk Ura, Harry Potter crossover univerzum"-ot MI elképzelni! Tehát nem azt kérted, hogy fejtsük meg, hogy mit szült az agyad! Hanem azt, hogy a mi agyunk mit talál ki! Azt kérdezd, amire kíváncsi vagy! Ezen az oldalon nem gondolatolvasók válaszolnak a kérdéseidre!

2020. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A történet szerint a Star Wars "világa" a mi univerzumunkban van, csak nem ebben a galaxisban. (Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.) A Harry Potter "világa" is a mi univerzumunkban játszódik, SŐT, nem csak a mi galaxisunkban, hanem a bolygónkon is. A Gyűrűk Ura "világának" hollétéről szót sem ejtenek, de még interjúkban sem találtam rá. Ezesetben feltehetjük, hogy ebben az univerzumban, de egy másik galaxisban játszódik. Na akkor, én úgy gondolom, hogy az a bizonyos galaxis, mely űrlényekkel, és lézerfegyverekkel zsúfolt, már ennyi idő alatt rég kihalt. Bárhogyan is, de kihalt. A Harry Potter "világban" az történne, (mondjuk 200 év után) hogy a varázslók felfedik magukat, és megosztják tudásukat a varázstalanokkal. Szépen és lassan, ezredek alatt, tízezredek alatt eljutnánk oda, hogy túllépünk a galaxisunkon, és rátalálunk a Gyűrűk Ura népére, egy olyan fejlett állapotban, ahol már náluk is kifejlett, (és virágzott) az űrkutatás. Egyáltalán nem úgy néznének ki, mint ahogy a filmekben megálmodták őket. Mivel mind a két galaxis népe testileg, agyilag hasonló lenne, egyesülnének egy unió formájában és együtt találnának rá a Star Wars (elpusztult) "világának" maradványaira.
2020. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
De szerintem gondolkozzatok.igen Voldemort az egyik legerősebb karakter a Harry Potterben de mégis szerintem palpatine és szauron sokkal erősebb nála mégse kell indokolnom.és palpatine nem varázsló hanem csak sith hatalma van és mielőtt rá kattintanál az x-re gondold át.
2020. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!