Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs még betiltva a...

Miért nincs még betiltva a south park?

Figyelt kérdés
nagyon be kellene tiltani,legalábbis magyarországon igen.
2010. aug. 12. 13:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
68%
ja a family guy meg nagyon ratyi
2010. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
a hülyeség határtalan...
2010. aug. 12. 14:11
 13/37 haggyámán ***** válasza:
100%

Azért értelmes volt a válasz, mert ő se szereti? Érdekes ember lehetsz. :)

Amúgy egyetértek, 10 után adják 18-as karikával. Ennyi erővel az összes horror, thriller filmet be lehetne tiltani.

2010. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
70%

Family guy: igénytelen szar.

Szósz park: jó.


De miért kéne betiltani BÁRMELYIKET?

2010. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
97%
Hát én nagy South Park rajongó voltam, de az új részek nem tetszenek :( Nem értem, hogy miért kellene betiltani...
2010. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
95%
az mekkora rész volt amikor a száján szart kártmen xD aztaaa aszittem beszarok... amúgy mi az a familigáj? nem nagyon tudom mert nem jön be első ránézésre se így nem néztem még 1 részét se,de nem sírok hogy tiltsák be
2010. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne betiltani? Ha kicsit is mögé néznél látnád, hogy az emberi hülyeségeket figurázza ki emellett nagyon vicces is én nagyon szeretem.....
2010. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
87%

"A televíziózás történetének legfelforgatóbb rajzfilmje kilenc éves kisiskolásokról, és SZÜRREÁLIS, NYAKATEKERT világukról." - - ez egy leírás, amit a műsorszolgáltatók is kiírnak róla. Szerintem mindent elmond: Hülyeség a köbön. :-) Egyébként elmondom, hogy a Vallás rabjai c. rész (3.évad 9.rész) Magyarországon sokáig nem volt látható magyar hanggal, mert az HBO nem csinált hozzá szinkront. A Bloody Mary c. rész (9.évad 14.rész) második vetítését pedig már Amerikában betiltották. Vannak beteg, és durva részek, de ha nem tetszik, akkor ne nézd, én is utálok sok mindent, mégse hirdetem. A Family Guy-t szoktam nézni, de ha nem tetszik a sugárzás ideje, akkor innen szedd le, és nézd gépen. ENNYI!!!

[link]

2010. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Ja, és az Eastpark egy magyar próbálkozás (nem tv-s rendelésre, hanem valaki hobbiból csinálta). Nem sok rész készült, de aki kíváncsi rá, itt megnézheti:

[link]

2010. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon szeretem a South Parkot!!

1998-ba láttam azthiszem először 9 évesen :P

Akkor azért néztem mert korhátáros volt, és kicsiként tök menőnek éreztem magam hogy ilyen műsort nézek :D

Engem spec. mindig felvidít, sokat nevetek rajta az összes részt láttam szinte, pedig érzékeny lelkű lányka vagyok :P

Ez igaz, hogy csak 10 után adják a Comedy Centralon, MTV-n is, és absz. nem kötelező nézni! Sok rajongójuk van, ezért is készül a 14. évad, és lesz 15. évad is még biztosan.

Én a Family Guy-t nem szeretem, nekem annyira nem jönnek be az ottani poénok, meglehet nézni, de nem valami jó :S

2010. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!