Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs még betiltva a...

Miért nincs még betiltva a south park?

Figyelt kérdés
nagyon be kellene tiltani,legalábbis magyarországon igen.
2010. aug. 12. 13:50
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
na ugye,hogy kötekedés nélkül is lehet válaszolni?viszont ez az "emberi hülyeségeket figurázza ki" és hasonlóak,szerintem ezeket csak azért találják ki az emberek,mert tudják,hogy baromság,és ezért nyugtatják magukat,hogy nekik nem olyan alacsony az iq-juk,mint a műsornak.de ha ez az előbbi nem is igaz,amikor megláttam azt a részt,amiben a keresztény vallást gúnyolták,köptem egy jó nagyot a padlóra,és átkapcsoltam.és mégvalami,lehet,hogy van olyan,de én nem láttam olyan részt pl:amiben a zsidó vallást gúnyolják ki.az a kyle-cartman dolog az más.
2010. aug. 13. 20:08
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Ó pedig van, csak Magyarországon nem adták le. Most nem emlékszem melyikben, de nagyon sokat foglalkoznak a zsidókkal amúgy is. Amerikában nem ciki viccelődni ezzel, csak Magyarországon ilyen fos a helyzet...
2010. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
hát,tudod miért.a legtöbb politikus,celeb,stb.zsidó.furcsa nem,hogy mindíg csak ezek élnek jól?
2010. aug. 13. 21:27
 24/37 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon inkább a politizálást, a zenélést meg a filmgyártást kellene betíltani...
2010. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsóval egyetértek.
2010. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
én nem
2010. aug. 14. 17:08
 27/37 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne betiltani? Van olyan jó mint a Family guy, ha nem tetszik akkor ne nézd. Inkább olvasgass helyette, hidd el, hogy hasznodra válik. Bár gondolom nálad ilyesmi szóba se jöhet, elnézve a hsz-eid és a kérdést...
2010. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
fogd már fel te hülye,hogy én CSAK A FAMILY GUYT AKAROM NÉZNI,de az a sz@r ocsmány rajzfilm mindíg előtte van!érdekes már este tízkor is ilyet beraknak!
2010. aug. 25. 11:22
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne nézd! Nézd meg, mikor kezdődik a FG, és csak akkor kapcsold be a TV-t, nem kötelező az egész műsoridőt vévigbámulni! Amúgy nekünk semmi közünk ahhoz, hogy te a FG-t szereted, ha szereted, nézd! Én nem szeretem, és nem nézem, de sose mondtam volna, hogy tiltsák be.

A South Park jó.

2010. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Majd' egy év után megjegyezném, hogy az utolsónak tökre igaza van. Miért kéne betiltani? Csak mert neked nem tetszik? Mellesleg a zsidókat is kiparodizálták már, nem is egyszer, szóval nem értem, mit pattogsz. És most nem Cartman Kyle-nak címzett paraszt beszólásaira célzok.

Én meg a Family Guyt nem szeretem. Szerintem úgy szar, ahogy van, mégsem mondom, hogy tiltsák be, mert valaki bírja, pl. te is. Ha nem tetszik a sugárzás időpontja, nézd neten, ennyi. Indavideón is fent van az összes rész.

2011. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!