Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs még betiltva a...

Miért nincs még betiltva a south park?

Figyelt kérdés
nagyon be kellene tiltani,legalábbis magyarországon igen.
2010. aug. 12. 13:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Kerdezo irta: " na ugye,hogy kötekedés nélkül is lehet válaszolni?viszont ez az "emberi hülyeségeket figurázza ki" és hasonlóak,szerintem ezeket csak azért találják ki az emberek,mert tudják,hogy baromság,és ezért nyugtatják magukat,hogy nekik nem olyan alacsony az iq-juk,mint a műsornak. "

Mar bocs, de ha te tobb resz megnezese utan sem vetted meg eszre hogy ez a sorozat egy nagy parodia, akkor veled van a baj.


Ha meg nem tetszik, akkor nem kell nezni.

2014. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a tündi bündi barátokat kénne betiltani .
2014. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Irigy vagy rájuk mert van személyiségük nem úgy mint neked!!!
2014. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 AngelusTheShogun válasza:

Szerintem a kérdező anyukája egy az egyben a nővére is. De nagyon valószínű , hogy egy tizéves fatty vagy egy prűd álvallásos, nézze inkább az édesélet


Top 10 legjobb sorozatban bennt van a South Park, korunk legjobb és nem politikailag korrekt rajzfilm sorozata. Legjobb értelemben vett liberális sorozat. Az igazi szólásszabadság, durva mert csak így tud hatni. Különben érdektelen lenne.



Valamelyik lány hozzászóló írta , hogy anno 9 évesen látta az első részt. Én is akkoriban gyerekként láttam.

2014. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Süle Dominik ***** válasza:
A legjobb rész az a Bloody Mary(9.évad 14.rész) a Fantasztikus Husvéti különkiadás(11.évad 5.rész) a Szarral nem szabad szarozni(5.évad 2.rész) és a második kedvencem a Megaszar(11.évad 9.rész)
2015. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok eltartását kellene betiltani meg a szakmunkások alacsony fizetését. Ezek ellen szónokolj buz*kám ne mesék ellen. -.-
2016. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Azért mert szándékosan butítják az embereket."



Na öregem, ha mindent ami butítás betiltanának akkor meg se alakult volna se a kereszténység se az Iszlám. XDD


Szűz Mária szüzen szült gyereket.

Aha... én meg Hitler reinkarnációja vagyok. ;DDD

2016. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!