Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem emlékszem egy koreai...

Nem emlékszem egy koreai dráma címére. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ez egy ügyészes k-dorama. A sorozatban egy család jelenik meg, az anya két, már felnőtt fiával él. Mindkét fiút ugyanaz a színész játssza. Az idősebb fiú elsimert ügyész, a fiatalabb bűnöző. A fiatalabbra rábizonyítanak valami bűntettet, a bátyja tanúskodik ellene, ezért börtönbe kerül.

Aztán, mivel a fiúk ikrek, úgy esik, hogy azt hiszik, a bűnöző fiú az ügyész. Eddig láttam.

Ha jól emlékszem, pár éve kezdték el vetíteni. Valószínűleg 2015 utáni, ha jól tudom.

Előre is köszi.



2020. dec. 14. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, de a Google valami Your honor/Bíró Úr című 2018-as sorozatot ad ki, esetleg az lehet az?:)
2020. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeeeen köszönöm. :) Ez lesz az. Én is kerestem google-ben, de nem találtam. Köszi. :)
2020. dec. 14. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!