Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik fontosabb szereplők...

Melyik fontosabb szereplők visszatérésére van esély a Mandalorian 2. évadának évadzárójában?

Figyelt kérdés

(aki még nem látta SPOILER)

Kik azok a szereplők, akik visszatérhetnek az eddigi két évadból és összefoghatnak Mandoval Grogu visszaszerzésére?

Az egyértelműnek tűnik, hogy Mando mellett részt fog venni Boba Fett, Fennec Shand és Cara Dune, illetve talán visszatér segíteni Mayfeld is (vagy ő lehet mégse, nem tudom).

Szerintetek mekkora esély van hogy csatlakozik Ahsoka, Bo-Katan és két társa, vagy éppen Cobb Vanth, netalán régebbi ismerősök, mint például a páncélkészítő? Illetve ti személy szerint ki(k)nek örülnétek legjobban?



2020. dec. 16. 11:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Majd erre pár év múlva térjünk vissza esetleg.

"Skywalker korában ő is megszólalt" ja meg Ahsoka is aki a Mandalorian idején él és virul, ezzel sokkal közelebb lettünk a megoldáshoz. :D

2021. jan. 18. 01:14
 12/14 anonim ***** válasza:

"menj fel Wookiepediara"

Nem azért, de Boba is halottnak volt titulálva a Mandalóris megjelenéséig.

Az, hogy most nem Windu jött Baby Yodaért nem azt jelenti, hogy nem élhette túl Palpi villámait és a zuhanást. Még feltűnhet valamikor máskor.

2021. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kedves 11es. A mandalorian a hetedik rész előtt kb. 25 évvel játszódik. 25ÉV.Az alatt bármikor meghalhatott Ahsoka, gondolkodj mielőtt írsz kérlek, egyébként is kapunk egy Ahsoka sorozatot a Disney+on lehetséges hogy abban leli halálát szóval így hülyeség amit írtál. De most itt szeretném leszögezni hogy jólvan akkor szerintetek nem halt meg miközben nyilvánvalóan halott, de majd úgyis meglátjuk a későbbi star wars filmekben. Akkor majd biztos kiderül, hogy nekem volt igazam. És kérlek ne lovagoljon senkise tovább a témán, ezt itt zárjuk le. 12es:a legendák szerint nem volt halott, ott ha jól tudom Bossk kimentette a sarlack(nem tudom hogyan kell írni bocsi) szóval.
2021. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem amíg nem dolgoztok a lucasfilmnek semmit sem tudhattok biztosra

nem biztos hogy Windu halott de az is kérdéses hogy életben lenne

2021. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!