Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme ennyi Marvel és...

Mi értelme ennyi Marvel és Star Wars sorozatot piacra ontani a Disney nek egyszerre? Nem vágta kicsit nagy fába a fejszéjüket ezzel?

Figyelt kérdés

[link]

10+ Marvel sorozat

10+ Star Wars sorozat

10+ Marvel film

Csak a következő 3-4 évben.

Na most kérdem én, ennek mi az értelme? Mármint magát a célt látom, vagy legalábbis sejtem, de ezt tényleg komolyan gondolták? Még elkészíteni nyilván el fogják tudni őket, van elég pénzük meg emberük hozzá, nem is az a kérdés, hanem hogy mit gondolnak hány ember lesz aki ezt mind meg fogja nézni? Mert ugye pl. a Marvel sorozatok majd kelleni fognak az MCU megértéséhez, de ennyi ideje és kedve vajon kinek van hogy mindet végignézze? Meg a Star Warsnak is teljesen elveszik ezzel a varázsát, ráadásul egy csomó sorozat teljesen erőltetettnek tűnik, érdektelennek, olyan karakterekkel akik maximum egy másik sorozat főszereplője melletti mellékszereplőként érdekesek, de önálló sorozatra szvsz teljességgel alkalmatlanok.

Kérdem én, pláne a mai járványhelyzetben, ennek mi értelme van? Tényleg ennyire elvakította a pénzéhség egéréket? Senki se volt aki szólt volna hogy ez már túlzás lesz? Pláne hogy ezt egy befektetői konferencián jelentették be: ha ti valami milliárdos vagy vállalat vezető lennétek, komolyan beruháznátok egy ekkora túltolt katyvaszra? Én tuti nem. Pláne hogy ezek oroszlánrésze streamingre jön, ami instant könyvelhető bukás, százmillió dolláros költségvetést csak a mozi hoz vissza, a streaming soha nem fog.



2020. dec. 16. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

"streaming soha nem fog"


Jól van nagypapa. Hát persze.


Pont azért csinálnak ennyit, mert kevés saját sorozatuk van és tudják ők is, hogy nem fog mindenki fizetni egyszerre netflix, apple tv+, disney+, amazon prime meg még ki tudja mennyi streaming csatornának. Valamivel ott kell tartani a régieket vagy szerezni kell új előfizetőket.

Eddig is a pénzről szólt az egész, ha nem tűnt volna fel. Nem azért csináltak Star wars vagy marvel filmeket a disneynél, mert annyira szerették a star wars univerzumot, ez látszik a minőségen is, hanem meg akartak lovagolni minden trendet, hogy minél több pénzt kisajtoljanak belőle.

A Star wars varázsát már rég elvették. Szóval ezen nem kell aggódni. KathleenK., Abrams és RuinJ. már gondoskodott róla. :D


+Ehhez a sok filmhez és sorozathoz ömleszthetik a szir-szar termékeket, amit megvetetnek minden gyerekkel és hardcore fannal, mint a porg játékok és hasonló baromságok.


Ha üzleti szempontból nézed, akkor pont hülyeség lenne nem kihasználni ezt. Illetve ők nem is nézik máshogy. Ha azt hiszed, hogy Lucashoz vagy a képregényírókhoz hasonlóan valami maradandó, Tolkien volumenű történetet szeretnének elmesélni, akkor nagyon el vagy tévedve. De mondjuk ha ez még az MCU filmek és az új Star wars trilógia nyomán nem vált világossá, akkor lehet nem is fog.

2020. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem sok, akit érdekel (pl engem) én meg fogom nézni őket, már amik persze érdekelnek, mert van rá időm.


Akkor ne nézd meg őket, hidd el, nekik ugyanúgy siker lesz. Érdemes utánaolvasni a streaming-eknek, ha nem érted.

2020. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Én is meg fogom nézni valószínűleg mindet.

Ha jobban megfigyeled, eddig is sok marvel film jött ki évente, illetve pár sorozat is, amik szintén sikeresek lettek a rajongóknál.

Ha valakit nem érdekel igazán az persze, hogy nem fogja megnézni.

2020. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha jobb, mint ez a 7-8-9 számozott remake trilógia, akkár nekem már megérte.
2020. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kedves kérdező, ne alapitson céget.


Amúgy, 9 sorozat és 1 film jön SW-ből. Mindegyik érdekes lesz, szóval én biztos megnézem mindet. 😎

2020. dec. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Marvel nem érdekelt soha. SWből meg itt vannak az elolvasott könyvek a polcon.


Nagyon más világ a kettő.

2020. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félre értés elkerülése érdekében: más a piaca a kettőnek.
2020. dec. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!