Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mostani 11-14 éves lányok...

A mostani 11-14 éves lányok miért vannak annyira oda a romantikus filmekért?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel ezen gondolkodtunk de nem nagyon jöttünk rá, aki tényleg szereti elmondanám hogy mi annyira jó? (semmilyen rossz indulat nincs bennünk csak tényleg érdekelne🥰)

2020. dec. 21. 09:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Régen is így volt.
2020. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
A szerelem örök téma.
2020. dec. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Én utálom a romantikus filmeket. Én inkább a Beatles filmeket szeretem, mert azokba nincs erotika, és szerelem sincs annyira. 13/F
2020. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

Esztelen fanstikus rajongás van szexuálizálva, ami a Beatles kultúra része. A bugyi dobálás épp nincs a filmeken, mert nem akartak erkölcstelenek lenni, de az is a beat kultúra része volt.


<szarkazmus>

Amelieben még szex jelenetek is vannak. Tiszta undorító! Fiú lánnyal? Mint az állatok? Pfuujjjj!!

</szarkazmus>


Nem hiába van ott a korhatár!

Igyen szempontból #13nak Jó! érvei vannak!


Bizonyos kor alatt nem erre kíváncsi az ember! Beatles filmek nagyon viccesek és izgalmasak. Emellett minimális kujonság, némi pajzánság van csak benne.


Én 14 évesen még voltam veszve az Amelieért. De a született gyilkosok is kedvencem volt. Pedig nem való gyereknek!


Vannak, akik előbb érnek be szellemileg és van aki 40 évesen is egy 7 éves színvonalán van.


Aki 14 évesen nem érdeklődik a romantika iránt, az telejsen normális, bőven ráér még később is azzal foglalkozni. 14 évesen azt csinálja, ami érdekli.

2020. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%

#14. Igazad van. Én is pontosan ugyanezeket gondolom a romantikus filmekről. Ezért is nézek olyan filmeket, illetve sorozatokat, amik nekem valóak, és nincsen benne erotika. Vagy ha lenne is, akkor az erotika nem tart sokáig.

13-as vagyok.

2020. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs két egyforma 11—14 éves lány.


De ettől nem kell lepontozni mindenkit, akinek vannak saját gondolatai és nem a csorda után megy. Vagy Pontozz le! Pár év múlva úgyis én leszek az egyedi, a főnök, a tömeg meg a beosztott.

2020. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!