Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Marvel hősötök...

Ki a kedvenc Marvel hősötök és miért, kit utáltok a legjobban és miért?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvencem:

Deadpool (mert nagyon vicces és találó karakter, tetszik a képessége is)

Doctor Strange (mert az egyik kedvenc színészem, nagyon szeretem a varázslatot, a Harry Pottert is imádom, vicces Strange karaktere stb.)


Akit utálok.

Amerika Kapitány (a szjnészt is utálom, túl van játszva a karaktere, az ereje sem szimpi)



2020. dec. 21. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Vasember,pókember

Mert viccesek és jófejek

És gamorát is valamért szeretem ,birom :)


Akit utálok az dr strange,valahogy unalmas nem szimpi

2020. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te natashaval hogy vagy?

Olyan komoly,őt sem szeretem meg hulkot se

2020. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pókember, küklopsz, Gambit. és Magnetot utálom.
2020. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedvenceim Natasha és Tony, előbbi mert nagyon vagány, érdekes karakter és nem tagadom, nagyon szexi is. Tony meg ugye Tony, szórakoztató, pimasz, zseniális, és a páncélja is nagyon menő.

Akit kifejezetten nem bírok az Deadpool, komolytalan és alpári, nem illik ebbe az univerzumba. Illetve Scarlet Witchnek se vagyok nagy fanja.

2020. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedvencem : Natasha mert számomra példakép meg ilyesmi

Valamint ha férfit és kéne mondani akkor Tony mert hát ő TONY (bár megjegyzem, oda vagyok Tom Hollandért , és szerintem fantasztikus pókemberként de mimt karakter , úgy vasembert jobban bírom.

Igazából Wandár is bírom nagyon ő is a kedvemceimhez mondható


Akiket nem bírok: Marvel kapitány , nekem nagyon nem szimpi (bár Briet a szoba c. filmben bírtam itt nagyon nem)

Valamint Draxet sem bírom mert olyan haszontalan a karaktere.

2021. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem Marvel kapitány ledominálhatna, eszeveszettül nagyon jó nő és tetszik a flegma, "szarokbele" stílusa. Tudnám élvezni a társaságát. Az a tekintet amit Thorral váltottak az Endgame-ben (mikor Thor magához hívja a vihartörőt) az minden pénz megér.

De emberileg mondjuk tényleg Natasha a kedvesebb, emberközelibb.

2021. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kedvencek: Pókember és Loki. Szerintem ők feldobják a filmeket a humorukkal, meg érdekes történetük van hogy lettek olyanok amilyenek.

Akit a legjobban utálok: Thanos, mert megölte Lokit 😭

2022. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!