Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le fogják adni a Hunter...

Vinkó Márton kérdése:

Le fogják adni a Hunter street 3. évadát a Nickelodeon-on?

Figyelt kérdés

(lemaradtam a 3. évadról)

Most nemrégiben adták a sorozatot, és azt írták ki, hogy rendes sorrendben végigjátszották. Vártam, hogy lejátszák a 3. évad 24. részét (ami sehol nem elérhető magyarul), ami a műsorújság szerint november 17-én volt, de mint kiderült, csak az 1. évadot játszották egész végig (ráadásul a mindigo-n visszanézve láttam, hogy mégcsak nem is helyes sorrendben...). Aztán újra elkezdték ismételni, ezúttal már a 2. évadot is leadták (és helyes sorrendben), majd most a téli szünet elkezdtével nem adják tovább. Azt gondoltam, hogy majd a téli szünet után (január 4.) folytatják 3. évaddal, de aztán láttam a műsorújságban, hogy nem (helyette gagyiságok mennek, mint pl.: "Alviiin!!! és a mókusok", meg "Lármás család", stb.).

Az imént a következőt írtam a magyarországi Nickelodeon e-mail címére: "A téli szünet után, január 4. hétfőtől folytatnák a "Hunter street: kölykök póráz nélkül" című sorozat leadását a 3. évaddal (továbbra is minden hétköznap 2 rész...)! Nem csak én, hanem mindenki más is örülne neki, aki szeretné, hogy újra játszák! (Én pedig egyben fel tudnám venni magamnak!) Megtennék!". Van rá esély, hogy ennek hatására majd meggondolják magukat és folytatják?



2020. dec. 22. 21:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!