Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Texasi láncfűrészes - a...

Texasi láncfűrészes - a kezdet c. filmnek mi a vége? Vagy összekeverek valamit?

Figyelt kérdés

Most néztem Tvben. Korábban mikor láttam,úgy emlékszem, volt egy olyan jelenet, hogy a barna hajú csaj rohangál segítségért, és bedörömböl egy lakókocsiba, ahol van egy kisbaba, de ott is olyan hülyék laknak mint a fűrészes házban. Valamint a film vége az, hogy a csaj megmenekül, és elveszi a kisbabát is magával és ennyi.


Ellenben most miután kijött a vágóhídról, a fűrészes bácsi a kocsi hátsó üléséről átfűrészelte a lányt, mindenki meghalt és kész.


Összekeverek két filmet? Vagy két különböző véget láthattam?


Emlékszem, volt olyan jelenet is, hogy egy szekrényből ugrik elő a lány a vágóhídon, és késeli meg itt ott a fűrészest. Most ez a jelenet is kimaradt. Viszont minden más stimmelt, hogy elviszi őket a serif, meg a fűrészes felveszi a barna hajú csávó arcát stb... tán még az a jelenet hiányzott, ahol a csávó fel van akasztva szögre, a csaj meg odamegy, le akarja venni, de nem bírja, és a srác kéri hogy ölje meg...


Valaki bogozza ki nekem légyszi :D


2010. aug. 12. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz, az a 2003-as film: [link]


Ez viszont a 2006os remake volt: [link]


:d

2010. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó köszi, így már világos.
2010. aug. 13. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A kezdet:a mészárlásnak az a vége hogy a csaj beül a rendőr kocsiba és elhajt de közben a láncfűrészes elő bújik a hátsó ülésről,vagy mi és elütik az igazoltató rendőrt és a sofőrt aztán megöli a csajt.A Jessica Bieles részben meg "jessica" megmenekül és viszi magával annak a csajnak a tesóját v milyét aki az elején fejbe lőtte magát
2010. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!