Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Witcher...

Mi a véleményetek a Witcher sorozat castingjáról?

Figyelt kérdés

Szerintem Geraltra tök jó választás volt Henry Cavill.

A Yennefert alakító Anya Chalotra nem lenne rossz, ha nem tudnánk hogy néz ki Yen a játékokból. Így ezek után viszont csalódás volt, hogy egy ilyen színésznőt választottak.

A legnagyobb csalódás Triss volt. Most komolyan egy vicc az egész. :D

És még Cirivel sem vagyok megelégedve, úgy érzem, mint Yennefernél, hogy alapból jó lenne, de hát nem így néz ki Ciri. :D



2021. jan. 2. 23:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Fontos kiemelni, hogy a játékok nem az eredeti alapanyagok, szóval nem ahhoz kell mérni a castingot.

Henry Cavill szerintem nem illik Geralthoz. Kökörcsin/Dandelion/Jaskier/fszomtudja színésze szerintem túl fiatal. Yen jó lenne, de a ruhák amiket ráadnak borzalmas. Triss-t nem értem, miért őt választották.

Ciri elfogadható, bár nekem nem jön át az a harcias karakter, akit Ciriben megismertünk.

2021. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mindegyik színész tetszik, nincs semmi problémám a castingokkal.

Triss szerintem azért jó, mert nem az a tipikus szépség, nincs benne meg az a kliséfaktor, hogy csak mert varázslónő, ezért szexi is. Arra ott van Yennefer, aki ráadásul csak a varázslat miatt szép.

Geralt meg Jaskier szintén nagyon szórakoztatóak. Megvan köztük a kémia, jobban mint a többi párosítás között.

Ciri is ok lenne, de nekem a sztorija miatt kicsit olyan kakukktojás, nincs semmi interakciója a főszereplőkkel az évad végéig, csak azt látjuk, hogy folyamatosan menekül. Remélem a második évadra szimpatikusabbá teszik a karakterét.

A legérdekesebb karakter, aki nálam a sorozatot elviszi a hátán, az Yennefer. Ha csak róla szólna, akkor is nézném. Nagyon jó színésznőt választottak a szerepre.


A sorozat teljesen másik világ. Nem kell mindennek ugyanolyannak lennie, mint a játékban vagy a könyvben. Csak mert működött az egyik helyen, még nem fog a másikban. A könyvben mindent az olvasó képzel el, a játékban meg interaktív az egész és ez miatt ragadja meg a figyelmet. A képernyő előtt maradáshoz meg kell valamennyire a jól felépített karakter, meg a színész hihető játéka. Szerintem ezek megvannak, legalábbis nekem mindegyik alakítás hihető volt.

2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén szólva már csak azért is jobb a sorozat mint a játék mert abban minden nő konkrétan ugyan úgy néz ki, míg a sorozatban nyilván nem.
2021. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Könyveket olvasva: Marha jó szerintem a Casting. Még Yen is teljesen rendben van, a könyvekben az van, hogy nem egy modell, hanem egy átlagos, jó testalkattal megáldott leány.

Akit nem értek az Triss..... Értem én, hogy az író szerint mindenféle rassz van a világában, de én nem értem mi volt a baj, a fehér bőr-vörös haj kombóval. Másrészt meg egyszerűen annyira nem illik Triss-ez a színésznő, hogy ihaj-csuhaj. De ezen kívül, szerintem jó lett a Casting

2021. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem borzasztó, engem is rettenetesen zavar hogy a karakterek egyike sem így néz ki. Triss egy vörös hajú, fehér bőrű, szép arcú amazon csaj jó dudákkal, erre a sorozatban egy cigány jósasszony otthonkában? WTF! Ciri olyan mintha a Piroska és a Farkasból szökött volna, Geraltnak nincs normális arcszőrzete, Yennefer se így néz ki. Szerintem rettenetes, de nem a színészek miatt, hanem mert úgy néz ki aki a jelmezt, sminket, hajat stb. tervezte annak fogalma sem volt hogy nem egy török szappanoperára készít éppen valamit, hanem a Witcherre. Vagy csak fingja nem volt hogy mi az a Witcher és kik szerepelnek benne, illetve azok hogy néznek ki.
2021. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
5: Triss bőrszíne soha nem lett leírva. A hajszíne meg általában nem vörösnek van leírva, hanem vöröses barnának.
2021. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Geraltnak a könyvekben sose volt arcszőrzete😒😒😒
2021. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

Nekem ez elég egyértelműen vörös, de lehet én vagyok színvak...

[link]

2021. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%
Ja, és nem csak a haj az ami nem stimmel... Bőrszín, arc, öltözék, soroljam?
2021. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
8: ez a játék. A könyv az eredeti, a könyvön alapul a sorozat, a könyvben nem vörösnek van írva.
2021. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!