Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírná nekem valaki, hogy a...

Leírná nekem valaki, hogy a Marvel filmek hogyan következnek sorrendben?

Figyelt kérdés

A bosszúállók első részét (2012-es) néztem meg először, de kissé bekavarodtam. A Thor 2011-es? Valaki leírná a címeket olyan sorrendben, ahogy érdemes megnézni?

Sorry, tudom, hogy nagyon gáz ezt a kérdést olvasni, főleg annak,aki nagy fan :D



2021. jan. 3. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Megjelenési sorrendben tökéletes őket megnézni. Van olyan, ami ugyan időben korábban játszódik, mint a többi(Amerika Kapitány: Az első bosszúálló, Marvel Kapitány), de ott is tökéletes a megjelenési sorrend. Bizonyos filmek, mint pl a 2008-as Hulk, Thor 2, A hangya vagy a Pókember kihagyható, ha valaki nem fan, nélküle is érteni fogja a Bosszúállók részeket, legfeljebb egy-egy utalgatás és poén nem fog leesni.

2021. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért gáz a kérdés mert van aki Marvel-fan, hanem azért mert csak itt a Gyakorin volt eddig kb. 25 ezer kérdés ugyanerről, plusz ott a Google, a Wikipédia stb. ahol mind le van írva.
2021. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Utolsó, teljesen igazad van, csak wikin meg itt is eléggé össze-vissza voltak, ahogy láttam, ezért inkább megkérdeztem. Szép napot mindenkinek!

2021. jan. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!