Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket nézzem? Keresztanyu...

Melyiket nézzem? Keresztanyu vagy Doktor Balaton?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyiket se.
2021. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Keresztanyu :)
2021. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg szeretnéd kímélni az agysejtjeidet, egyiket se.
2021. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Dr Balaton leginkább egy dél-amerikai szappanopera szintjén van mind színészileg, mind történetileg. A képalkotás mű és szinpadias, ami szintén szappanopera érzetet erősíti. A történt középpontja a civakodás és az egymás iránti elkötelezettség kontra gyűlölet, ami nem való mindenkinek! (nekem sem, mert hányok az ilyesmitől).


Keresztanyu ugyan az, mint a Drága örökösök, csak itt van új sztori és nem azm semmit húzzák sokáig, hanem friss lendülettel kezdtek bele. A színészi teljesítmény klasszisokkal jobb, mint a Balcsi sztoriban. A képi világ is közelebb van a valósághoz, ami élettelivé teszi a történetet.


Egy egy rész után nekem a Balcsi történet kuka, akkor sem nézném, ha fizetnének érte. A Keresztanyu olyan, hogy van benne potenciál, de első 10 részén belül ki fog égni a sorozat.

2021. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyiket se.
2021. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Mindkettőt!
2021. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kellemesen csalódtam a Keresztanyuban. (#4 vagyok)

A story egyszerű, de a színészek jobbak, mint vártam.

2021. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Keresztanyu sokkal jobb, de azért a Doktor Balatont is szeretem. Én úgy csinálom, hogy alapvetően a Keresztanyut nézem, abból mostanában úgyis csak 5 napig szokott lenni asszem elérhető 1-1 rész; és akkor időnként mellékesen nézek egy kis Doktor Balatont is. :):)
2021. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy nézek egy kis Boondocks-ot, aztán jöhet egy kis Grey's Anatomy, majd közben elcsattan egy Raised by Wolf, amikor annak vége lecserélem The Undoing-ra. Néha vissza-vissza nézem a világ legjobb sorozatát a Doraleous and Associates-et. Asszony még nem látta a Breaking Bad-et, ezért az lesz a következő, miután végeztünk a harmadszor látott Band of Broders-el. A karácsonyi szünetben, meg nagyival megnéztük a Nagy pénzrablás első 2 évadját, mert kijött magyarul. Barbarians sajnos már december elején ledaráltam. A Marco Polo sorozatot meg újra néztem és még jobban tetszik, mint 25 éve, amikor leadta, az akkor még kultúrát is közvetítő köztévé. Perverzebb óráimban a Mrs. Fletcher sorozatra gondolok a jelenleg ért krízis helyzetemben, ami a munka értelmetlensége és a Magyarországon való élet lehetetlensége teremtett, miközben Németországból rendelek élelmiszert, mert szállítással együtt is olcsóbb, mint itt helyben megvenni. Ha nagyon unatkozom, nézek egy Pál Feri előadást és nincs szükségem magyar szappanoperákra :)
2021. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.vok,vmi nem müxik, úgyhogy bocsi,ha többször küldődik el

Keresztanyu részek mintha már 2-3 napig lennének free verzióban, tehát már azt hiszem, nem 5 napig elérhetőek.


A másik, ha még lehet pl másik sorikat is írni; akkor pl sztem még az Androméda klassz; azt is mostanában kezdtem el nézni, tehát azt is nézem folyamatosan. :):)

2021. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!