Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplókból,miért...

A Vámpírnaplókból,miért utálják Matt Donoven-t? Illetve mi a baj Bonnie-val(miért csúfolják)?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

SPOILER lehet, ha nem láttad teljesen a sorozatot (mármint nem annyira spoiler szerintem, de inkább kiírom, minthogy itt később leszúrjanak :D)


Rég néztem már a sorozatot, de én sosem bírtam Mattet. Most konkrét okot nem tudom, hogy tudok-e mondani, mert így összességében nem bírtam őt, nem konkrét dolgok miatt. De akkor kezdeném avval, hogy Matt igazából egy olyan semmilyen karakter, nincs nagyon semmi szerepe. Szerintem a sorozatban alapból semmi szükség nem volt rá, és az nonszensz, hogy rengeteg karakter meghalt, de ő az összes évadot túlélte. Ez engem nagyon idegesített, hogy kinyírják akiket szeretek, meg egy csomóan egy csomó rossz dolgon túlmennek, de Matt még mindig él, stb. Meg alapból egész vámpírellenes volt, ami egy olyan sorozatban, ami a vámpírokról szól, egy idő után nagyon irritáló. Főleg miután beáll zsarunak. Egyszerűen maga a személyisége, a viselkedése idegesítő. Most ha nem több évvel ezelőtt néztem volna a sorozatot, akkor valószínűleg jobb véleményt tudnék írni, de már elég rég láttam, és már nem pontosan emlékszem, hogy Matt miket is csinált az évadok alatt, de arra színtisztán emlékszem, hogy sosem bírtam őt, és nem bántam volna, ha az első részben megölik őt. :D


Amúgy nem tudom, hogy az embereknek mi a baj Bonnieval. Én őt bírtam. Oké, az elején idegesített. Meg ha jól emlékszem, Bonnie is eléggé bunkó tudott lenni néha, pl. Stefannal is, meg Damennel is az elején ha jól emlékszem. Szerintem már sokakat ez kiakasztott, hogy miképp viselkedik velük. Meg miután Caroline átváltozott, egy ideig őt is kerülte Bonnie, meg az elején még Damont is megtámadta. Ja, főleg szerintem ezek a tettei voltak nagyon izék, de a későbbi évadokban Bonnie karaktere is jobb lett.

2021. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Spoiler!

Bonnie-val nem tudom mi a bajuk de Mattet azért utálják/utálom mert egy teljesen felesleges karakter aki mindig hibáztat valakit és semmi szerepe sincs a 8.évadon kívűl ahol kiderül pár dolog a családjáról. Emellett nála 1000x fontosabb karakterek nyírt ki a sorozat, ő még is életben maradt. De a legdurvább, hogy egyszer segített elrabolni Carolinet, hogy előcsalogassák Stefant a vadásznak, hogy megölje.

2021. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már én se bírom Matt-et,undorítóan bánik Rebekah-val,meg idegesítő is lett.
2021. jan. 18. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Én annyira utálom Mattet, hogy már szeretem. Szórakoztató a tény, hogy mindent túlél a hülyegyerek
2021. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!