Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc régebbi,...

Melyik a kedvenc régebbi, szinkronizált rajzfilmsorozatod? (mondjuk 2000 előttiek közül)

Figyelt kérdés

Nekem Tom és Jerry a megunhatatlan, ugyanúgy élvezem, mint gyerekkoromban. Kizárólag a 70-es évek előtti szériákra gondolok! Azokból pedig, amik kerek, egész történetre épültek, a Nils Holgerssont imádtam. Mind a karakterek, mind a történet szerintem fenomenális.


Pár cím, a teljesség igénye nélkül:

A gumimacik

A Jetson család

Balu kapitány kalandjai

Csip-csup csodák

Dexter laboratóriuma

Egyszer volt…

Fecsegő tipegők

Frédi és Béni

Hupikék törpikék

Johnny Bravo

Kacsamesék

Kérem a következőt!

Mézga család

Pindúr pandúrok

Scooby-Doo

Tini Nindzsa Teknőcök

Turpi úrfi


Írhattok többet is, pici indoklást is szívesen olvasok, ha van hozzá kedvetek :-)



2021. jan. 16. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hasonló az ízlésünk. Nekem is a "Tom és Jerry" és a "Nils Holgersson" tetszenek talán a legjobban (de azokat mindet szeretem, amiket írtál). Szeretem még a "Mila, a szupersztár"-t is, illetve a "Bátor, a gyáva kutyát".


Tudom, nem a reklám helye, de volt egy nagyon igényes francia rajzfilmsorozat, "A szabadság gyermekei", amiről kérdést is raktam ki, de sajnos senki sem tudja, honnan lehetne megszerezni az egészet magyar szinkronnal (tudok franciául, de mégis visszanézném magyarul is):


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2021. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én sem tudok segíteni, most hallottam először erről a sorozatról. Egy olyan tippem van csak, hogy az MTV archívuma. Olyan kérdéseknél, ahol régi kabaré jeleneteket keresnek, általában ezt a megoldást szokták javasolni. Talán neked is segítségedre lehet.
2021. jan. 16. 19:07
 3/13 anonim ***** válasza:

#2


Köszönöm szépen a választ. Az MTV-archívumból elvileg nem adnak ki olyan tartalmat, amihez nincsen személyesen köze az embernek (nem szerepelt benne, stb.). Legalábbis nekem ezt mondták, amikor ilyenekkel próbálkoztam, és a szabályzatukban is úgy emlékszem, hogy ez állt akkor (jónéhány éve leveleztem velük). Valószínűleg csak annyi remény van, hogy valaki felvette VHS-re.

2021. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hm. Akkor talán még azt tudnám javasolni, hogy a sorozathoz tartozó fórum alá kiírod a Port vagy Filmkatalógus oldalon, hogy keresed. Egyébként nekem is van olyan régi filmsorozat, amit szívesen megnéznék újra (pld A hegy gyomrában c., méltatlanul elfeledett ifjúsági-horror, vagy a Kincses sziget az űrben), de nem járt eredménnyel a keresés. Az nagyon naív gondolat, hogy ha többször írunk az MTV-nek, akkor műsorra tűzik valamikor? :)
2021. jan. 16. 19:23
 5/13 anonim ***** válasza:

#4


A filmkatalogus-on szerintem nincsen, a port.hu-ra is csak valaki azután tette fel, miután én előkotortam a VHS-eim közül azt a két részt, ami a youtube-on fent van. De majd kirpóbálom, hátha lesz jelentkező.

"A hegy gyomrában" nem került fel közben netre (azt annyira nem figyeltem)?

Fogjunk össze, és írjunk? Lehet, hogy naív gondolat, de más ötletem nincsen. Ha gondolod, egyeztessünk róla.

2021. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,próbáljuk meg. Egyszer, pár éve, írtam az m2-nek levelet, akkor még nem ezzel az arculattal működtek. Kértem tőlük, hogy ismételjenek meg egy sorozatot. Eltelt pár hét és műsorra tűzték. Nem biztos persze, hogy a levelem miatt, gondolom többen is kérték, és azért. Ha újra levetítik, az neked is jó opció, igaz? Abban az esetben, ha fel tudod venni. Szóval írok nekik, és a te sorozatodat is kérem majd.
2021. jan. 16. 19:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, köszönöm szépen. Szólj, ha én is írjak, de ügyesen kellene csinálni, némi időeltolódással (és írd meg, miket kérjek).
2021. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondolam, hogy nem egyszerre kellene :) Hát igazából nekem A hegy gyomrában lenne az, aminek örülnék. Majd üzenek itt, hogy jött-e válasz.
2021. jan. 16. 20:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Rendben van. Írhatsz nyugodtan privátot is (add meg majd a címet is, ahová írni kell, mert műsort még nem kértem az MTV-től). Köszi szépen előre is.
2021. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szívesen, remélem összejön :)
2021. jan. 16. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!