Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem tűnik úgy hogy...

Csak nekem tűnik úgy hogy 20-25 évvel ezelőtt sokkal szórakoztatóbb és elgondolkodtatóbb filmek jelentek meg mint manapság?

Figyelt kérdés
Amerikai szépség, Harcosok klubja, Mátrix, Blöff, Rekviem egy álomért és még sorolhatnám. A mai filmek olyan semmitmondóak, üresek, egyetlen kivétel a legutóbbi Joker-film volt, na azon kellemesen meglepődtem.

2021. jan. 17. 11:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
A régebbi filmek nekem is jobban tetszenek.De azért lehet jó filmeket találni a mostanában készültek közül is.Főként a nem agyonreklámozottak között.
2021. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Az első válaszoló leírta a lényeget. Tényleg vannak ma is ugyanúgy nagyon jó filmek, ahogy régebben is voltak pocsék filmek. Nem csak a Joker jó film.
2021. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Inkább csak a mainstream is hajlamosabb volt venni a fáradtságot és értelmes filmeket csinálni, illetve nem hatotta annyira át a toxikus identitáspolitika a filmipart.
2021. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha blockbuster képregényfilmek között keresi az ember az ilyen filmeket akkor se 20 évvel ezelőtt, se most nem talál semmit.
2021. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
Megváltozott a befogadó közönség! a mai 10-15 éveseknek elég a ratyi marvel. Egybites elbszott generáció, telefon nélkül 2 napot nem tudnának élni! Persze, hogy jobb volt minden. Ezek a mai senkik nem képesek kezelni az összetett dolgokat. Lásd játékok. Quest marker nélkül képtelenek játszani, abból áll ma minden játék, hgy megmondja, hova menj, te meg leköveted. Erre képes a mai fiatal generáció!
2021. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%
5: oké, papa, ideje visszamenni az otthonba, óvatosan a bottal a hóban.
2021. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
Régen is voltak sz*r filmek, és most is vannak remekművek. Kár összehasonlítani a két kort.
2021. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%

Mostani filmeknek = 5 éve megjelentek.

Régebbi filmek = 120 éven át megjelentek.

Vajon melyiknek van nagyobb halmaza és melyikből van több válogatni való?


Persze, hogy régebbi filmekből több a jó film, mint az újakból. Nagy számok törvénye.


De ma is vannak nagyon jó és gondolkodtató és szórakoztató filmek. A film ipar pénz orientáltá vált és nem mindenkit érdekel a művészet, csak pénz pénz pénz, meg pénz. Említettem, hogy pénz? SzuperHíró múvik pontosan ezt töltik be. Rengetegen kíváncsiak rá és könnyen eladható, akár az Avatar.


Mondanivalóval rendelkező filmeket találsz a Kilencesterv oldalon.


Elmúlt 3 évben ezek tetszettek és közel sem vagyok nagy film zabáló, aki keresi a kiemelkedő filmeket. Csillaggal mejelölöm azt, ami 10-20 év múlva is nagy film lesz:


2020:

Visszatérés Epipóba


2019:

Chernobyl sorozat *

Black Mirror részek *

The King *

Joker

O que arde

Apró mesék

Paraziták

Marriage Story

Midsommar

Foglyok *

1917 *

El Hoyo - A paltform

Les hirondelles de Kaboul



2018:

Upgrade

Egy Nap *

Leave No Trace

2021. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Néhány kis kedvesség is van, ami szintén kevesek által ismert, de szerintem örök érvényű alkotások.


Újratervezés (My Guide), 2013

https://www.youtube.com/watch?v=NnKGdYM94bQ


Szalontüdő / Tripe and onions 2006

https://www.youtube.com/watch?v=crbEwQJMZC8

Ugye ez előszőr a Galaxis Útikalauzban jelent meg és az íróval, Douglas Adams-szal történt (az ő elmondása szerint). De a magyarrá írt változat Szirmai Márton, Nagy Bandó András és Pohárnok Gergely hozta létre.

2021. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
És még egy tipp: reklámot az engedheti meg magának, aki kaszálni fog és nem réteg filmeket gyárt.
2021. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!