Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két pasi meg egy kicsi,...

Két pasi meg egy kicsi, Agymenők vagy Így jártam anyátokkal? Esetleg valami más?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban és miért? Én az Agymenőket nézem, de a poénok 99%-án nem tudok nevetni, szóval szerintem abbahagyom, mert már 2 évadot láttam, de nekem nem jön be.

2021. jan. 18. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Agymenőket eldobhatod, a későbbi évadot csak rosszabbak lesznek. Az eleje még geek sitcom, a vége meg sima párkapcsolati néhány geek poénnal.

Így jártam anyátokkal az utolsó évadokra erősen megfárad, szintén nem vicces. Azon is túl kell tenned magad, hogy a sorozat pont arról nem szól, amiről a címe, és hosszú évadokon át megy a kamuzás a lehetséges anyáról, akiről mindig kiderül, hogy megint nem ő az. Egészen a 9. évadig húzva, amikor a kasza miatt gyorsan kellett csinálni egy lezáró évadot a tényleges anyával, meg egy idióta fináléval ami meghazudtolja az egész sorozatot.

Két pasi - nálam nem ütötte meg az érdeklődés szintjét sem, hogy a plotot elolvassam.


Viszont a kérdésed alapján lehet a műfajjal van problémád, és a multikamerás vígjátékok felépítése és tálalása nem elégséges.

Ha megpróbálnád az egykamerásokat, egészen más jellegűek a poénjaik és a felépítésük: nincs közönség nevetése, nem a mondatok végén van a poén amit jól kitartott hatásszünet követ, nem csak egyféle díszletben játszódik így sokféle helyszínt és karaktert tud felvonultatni.

Ami hasonló nagy országos név és egykamerás, összesen ~30 évaddal, tehát hónapokig ellát:

- 30Rock

- Parks and recreation

- Office US


A másik pedig, hogy lehet nem az országos amcsi sorozatokat kellene kipróbálnod, mivel elég erősen le vannak szabályozva a médiatörvény meg a mindenféle gyermekvédelmi-szülői érdekképviseletek miatt. Talán a leggázabb feltételek egyike, hogy darabszámban meg van határozva hány káromkodás hangozhat el, és még azt is cenzúrázhatják ha nem tartják megfelelőnek.

Ehhez képest a prémium kábelcsatornákon vagy webszolgáltatóknál jóval szabadabb lehet a téma, bemutatható a dohányzás, akár a drogozás téma is, meztelenség, meg a káromkodás is.

2021. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Agymenők- nekem baromira tetszett, bár a 9 évadnál már észrevehetően elfáradt a sorozat. Az így jártam anyátokkal c. sorozatot félig láttam, nekem annyira nem jött be. Ugyanúgy a Két és fél pasi sem


Ha már vígjáték sorozat, akkor Egy rém rendes család a legnagyobb kedvenc. A jelenleg is futók közül a Brooklyn 99- tartom hogy az egyik legjobb sitcom ami mostanság megy. A Community és a Számkiszervezett c. sorozatot ajánlanám, de ezen kívül tetszett az Élet csajos oldala és az Ez a ház totál gáz! Utóbbi sajnos sehol nem elérhető, pedig mennyit nevettem rajta...

2021. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Agymenőket abbahagytam Két és fél pasi meg egy kicsi nekem abszolút nem volt szimpi, így nem is nagyon néztem. Így jártam anyátokkalt szerettem, kétszer is végignéztem. Ha már vígjátéksorozatok akkor:

Modern család

The Good Place

Most utóbbi időben felkapott lett a Ted Lasso, nekem annyira nem jött be, de nézz bele, hátha.. Elég erőltetett poénok vannak benne szerintem.

Kicsit fura sori, de nekünk bejött és comedy: Kib*zgatóhelyettesek.

2021. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Brooklyn 99 - Nem százas körzet.

Scrubs - Dokik

Parks and recreations

2021. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a két pasi a legjobb!!
2021. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A két pasi is jó, de Így jártam anyátokkal és Agymenők sokkal jobb.


Parks and Recreations (Városrendezési osztály), Modern család és The Good Place is jók (kb. ebben a sorrendben), de az Amazon Uploadja és a Netflix Kim's Convenience is nagyon jó sorozatok.

2021. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Goldberg család kimaradt eddig
2021. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!